Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Chicken Liver
250g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.00
£0.40 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Sainsbury's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£0.85
Highest
£2.00
£1.00
Reviews
4.5
30 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"These chicken livers are lovely"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
170g
Sainsbury's
Chicken Liver Pate
78
£1.50
£0.88 per 100g
Sainsbury's
Cat Treat Deli Cat Sticks Chicken & Liver
35
£1.30
400g
Sainsbury's
Liver & Bacon With Mash (Serves 1)
119
£3.75
£0.94 per 100g
Sainsbury's
Cod Liver Oil with Vitamins A & D
12
£8.50
400g
Sainsbury's
Liver & Bacon Dinner Ready Meal For 1
47
£2.65
£0.66 per 100g
392g
Sainsbury's
Chicken Korma
23
£2.40
£0.61 per 100g
350g
Sainsbury's
Chicken Meatballs
£3.00
£0.86 per 100g
392g
Sainsbury's
Chicken Jalfrezi
24
£2.40
£0.61 per 100g
450g
Sainsbury's
Chicken Dippers
33
£1.65
£0.02 per 100g
Sainsbury's
Chicken Stockpots
13
£1.45
Related Products
150g
Tesco Finest
Chicken Liver Parfait
9
£2.70
£1.80 per 100g
Findlater's
Chicken Liver Pate
111
£4.25
200g
Bucegi
Chicken Liver Pate
2
£1.60
£0.80 per 100g
5g
Webbox
Tasty Sticks with Chicken & Liver
2
£1.47
£4.20 per 100g
170g
Tesco
Smooth Chicken Liver Pate
58
£1.50
£0.88 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Chicken Liver Pate Slice
14
£3.00
Exceptional by ASDA
Chicken Liver Parfait with Raspberry Jelly
£2.04
Forthglade
Meaty Nibbles Chicken & Liver Dog Treats
8
£3.30
125g
Webbox
Goodies Baked Treats with Chicken & Liver
£1.30
£1.04 per 100g
85g
Gourmet
Gold Chicken & Liver Chunks in Gravy
36
£0.66
£0.78 per 100g
Related Searches
Sainsbury's