Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Chicken Stockpots
112g
4
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.45
£0.32 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.8
13 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
392g
Sainsbury's
Chicken Jalfrezi
24
£2.40
£0.61 per 100g
250g
Sainsbury's
Chicken Liver
30
£1.00
£0.40 per 100g
450g
20
Sainsbury's
Chicken Dippers
33
£1.65
£0.02 per 100g
392g
Sainsbury's
Chicken Korma
23
£2.40
£0.61 per 100g
73g
Sainsbury's
Chicken Paste
15
£0.60
£0.82 per 100g
400g
Sainsbury's
Chicken Casserole
37
£3.75
£0.94 per 100g
530g
Sainsbury's
Hunters Chicken Sauce
22
£1.20
£0.23 per 100g
1kg
Sainsbury's
Chicken Breast Nuggets
46
£3.67
£0.37 per 100g
10g
10
Sainsbury's
Stock Cubes Chicken
34
£1.10
£1.10 per 100g
400g
Sainsbury's
Chicken Noodle Soup
30
£0.59
£0.15 per 100g
Related Products
100g
Dunn's River
Chicken Seasoning Chicken
25
£1.18
£1.18 per 100g
150g
Najma
Cooked Sliced Chicken
3
£2.90
£1.93 per 100g
1kg
Shazans
Chicken Drumsticks
1
£4.23
£0.42 per 100g
1.096kg
Tesco
Chicken Korma & Chicken Tikka
31
£7.80
£0.71 per 100g
85g
Berlinki
Kabanos Chicken
£1.40
£1.65 per 100g
300g
Birds Eye
Chicken Shop Korean Style Chicken Tenders
21
£4.50
£1.50 per 100g
340g
10
Tahira
Spicy Chicken
14
£1.65
£0.05 per 100g
650g
Elit
Chicken Hot Dogs
5
£2.32
£0.36 per 100g
Birds Eye
Chicken Shop Battered Chicken Nuggets
19
£4.00
100g
Morliny
Roast Chicken Fillet Slices
12
£1.35
£1.35 per 100g
Related Searches
Sainsbury's
Chicken Stocks
Chicken Stock Cubes