Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Chocolate Flakes & Clusters with Milk Chocolate Chunks
500g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.50
£0.50 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
500g
Sainsbury's
Nut Flakes & Clusters with Almonds Hazelnuts & Pecans
£2.50
£0.50 per 100g
500g
Sainsbury's
Fruit Flakes & Clusters with Cinnamon Raisins Apple & Cranberries
£2.50
£0.50 per 100g
500g
Sainsbury's
Honey Nut Chocolate Clusters
£1.99
£0.40 per 100g
Sainsbury's
15 x Chocolate Cornflake Clusters Mini Bites
£3.00
Sainsbury's
Milk Chocolate Sprouts with a Creme Filling
£1.50
375g
Sainsbury's
Special Flakes with Red Fruits
£2.05
£0.55 per 100g
72g
Sainsbury's
Milk Chocolate Ghoulish Ghosts with a Caramel Creme Filling Chocolate Bag
£1.50
£2.08 per 100g
180g
Sainsbury's
Milk Chocolate
£2.00
£1.11 per 100g
400g
Sainsbury's
Milk Chocolate Spread Chocolate
£1.65
£0.41 per 100g
Sainsbury's
Milk Chocolate Popping Candy Snowballs with a Creme Filling
£1.50
Related Products
100g
Dr. Oetker
Milk Chocolate Chunks
£1.75
£1.75 per 100g
100g
Tesco
Milk Chocolate Chunks
£1.95
£1.95 per 100g
150g
Islands Chocolate
Milk Hot Chocolate Flakes
£6.95
£4.63 per 100g
125g
Islands Chocolate
Milk Hot Chocolate Flakes
£6.35
£5.08 per 100g
24g
Kellogg's
Corn Flakes Chocolate cereal and milk snack bars
£1.00
£1.04 per 100g
250g
Tesco Finest
Belgian 45% Milk Hot Chocolate Flakes
£5.75
£2.30 per 100g
300g
Cadbury
Dairy Milk Chunk Pouch
£4.70
£1.57 per 100g
600g
Cadbury
Dairy Milk Chunk Tin
£12.00
£2.00 per 100g
124g
Muller
Corner Creamy Banana Chocolate Flakes Yogurt
£0.62
£0.50 per 100g
75g
Cadbury
Dairy Milk Chunks Twin Pot Chocolate Dessert
£1.25
£1.67 per 100g
Related Searches
Sainsbury's