Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Creamy Garlic Chicken Pie
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.25
£1.13 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
285g
Sainsbury's
Creamy Garlic Sauce
£1.80
£0.63 per 100g
280g
Sainsbury's
Creamy Chicken Bakes
£1.40
£0.25 per 100g
400g
Sainsbury's
Chicken Leek & Spinach Pie
£3.75
£0.94 per 100g
568g
Sainsbury's
Chicken Gravy & Vegetable Pie
£1.99
£0.09 per 100g
700g
Sainsbury's
Roast Chicken & Gravy Family Pie
£3.40
£0.49 per 100g
150g
Sainsbury's
Chicken & Bacon Puff Pastry Pie
£1.30
£0.87 per 100g
Sainsbury's
Breaded Garlic Chicken Kyivs
£2.70
500g
Sainsbury's
Chicken & Gravy Shortcrust Pastry Pie
£4.40
£0.88 per 100g
200g
Sainsbury's
Chicken & Bacon Puff Pastry Pie
£2.25
£1.13 per 100g
390g
Sainsbury's
Garlic & Herb Mini Chicken Kyivs
£3.50
£0.90 per 100g
Related Products
200g
Higgidy
Creamy Chicken & Sauteed Leek Pie
£3.75
£1.88 per 100g
400g
Iceland
Creamy Garlic Chicken & Potatoes
£2.00
£0.50 per 100g
35g
Pinch of Nom
Creamy Garlic Chicken Recipe Mix
£1.00
£2.86 per 100g
400g
Iceland
Luxury Creamy Garlic Chicken Dauphinoise
£4.60
£1.15 per 100g
200g
Morrisons
The Best Creamy Chicken Curry Pie
£3.00
£1.50 per 100g
Tesco Finest
Dine In Creamy Chicken Bacon & Leek Pie
£7.50
Tesco Finest
Chef's Collection Creamy Garlic Al Ajillo Chicken Supremes
£12.50
150g
Violife
Garlic Herb Creamy Plant Based Alternative
£2.25
£1.50 per 100g
170g
Ginsters
Creamy Garlic Mushroom Slice
£2.24
£1.32 per 100g
205g
Pukka
Creamy Pepper Steak Pie
£1.75
£0.85 per 100g
Related Searches
Sainsbury's