Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Double Chocolate Cookies
5
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.50
£0.30 each
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Sainsbury's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.50
Usually
£5.50
£1.50
Supermarket Alternatives
Tesco
Double Chocolate Cookies
£1.50
£0.30 each
Morrisons
All Butter Quadruple Chocolate Cookies 200g
£2.50
£1.25 per 100g
Asda
Chunky Milk Chocolate Cookies 180g
£1.20
£0.67 per 100g
Sainsbury's
Milk Chocolate Chip Cookies 220g
£3.00
£0.07 per 100g
Waitrose
Waitrose Free From Gluten Choc Chunk Cookies
£3.00
Boots
No Added Sugar Double Chocolate Chip Cookies 150g
£2.80
£1.87 per 100g
see more
Reviews
4.3
186 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"These used to be a great firm cookie with a moist center"
"These are also delicious when warmed up with ice cream"
"The taste itself was pleasant: chocolatey and not over-sweet"
"I think they're using brown colouring instead of cocoa too"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
Sainsbury's
Chocolate Chunk Cookies
14
£1.40
£0.70 per 100g
5
Sainsbury's
White Chocolate Cookies
178
£1.50
£0.30 each
5
Sainsbury's
Milk Chocolate Cookies
175
£1.50
£0.30 each
Sainsbury's
Chocolate Chip Cookies
8
£1.30
£0.52 per 100g
20
Sainsbury's
Milk Chocolate Chip Cookies
16
£3.00
£0.07 per 100g
Sainsbury's
Free From Chocolate Chip Cookies
51
£1.70
£1.13 per 100g
Sainsbury's
Milk Chocolate Cookies & Creme Snowmen Pouch
£1.50
£2.00 per 100g
Sainsbury's
Double Chocolate Brownie
8
£1.00
£2.00 per 100g
Sainsbury's
Free From White Chocolate & Gingerbread Cookies Biscuit
£2.75
£1.83 per 100g
4
Sainsbury's
Belgian Milk Chocolate Cookies Taste the Difference
100
£2.25
£0.56 each
Related Products
Maryland
Double Chocolate Cookies
1
£1.00
£0.50 per 100g
5
Tesco
Double Chocolate Cookies
57
£1.50
£0.30 each
6
Maryland
Cookies Double Chocolate Minis
72
£1.00
£0.14 per 100g
6
Schar
Soft Cookies Double Chocolate
13
£2.18
£1.04 per 100g
Maryland
Double Chocolate Chip Cookies
£1.00
£0.50 per 100g
ASDA
Double Chocolate Chip Cookies
£1.44
The Bakehouse
Dipped Double Choc Cookies
19
£2.48
£1.08 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Belgian Double Chocolate Cookies
£6.00
£3.00 per 100g
Maryland
Cookies Minis Double Chocolate 10 Multipacks
19
£2.42
Morrisons
Market Street Double Chocolate Chip Cookies
£1.50
Related Searches
Sainsbury's
Biscuits
Cookies
Chocolate Biscuits
Tea Biscuits