Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Free From Sweet & Sour Chicken & Rice
400g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.75
£0.94 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Sainsbury's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.60
Highest
£4.25
£3.75
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
400g
Sainsbury's
Sweet & Sour Chicken & Rice Ready Meal For 1
£2.10
£0.53 per 100g
400g
Sainsbury's
Chinese Sweet & Sour Chicken with Rice Ready Meal for 1
£3.75
£0.94 per 100g
100g
Sainsbury's
Free From Sour Cream & Onion Pretzels
£1.85
£1.85 per 100g
400g
Sainsbury's
Chinese Crispy Sweet & Sour Chicken with Egg Fried Rice Ready Meal For 1
£3.75
£0.94 per 100g
400g
Sainsbury's
Free From Chicken Dippers
£3.75
£0.94 per 100g
260g
Sainsbury's
Free From Chicken Kyivs
£3.25
£0.63 per 100g
Sainsbury's
Free From BBQ Chicken Pizza
£2.60
Sainsbury's
Chicken Chow Mein & Sweet & Sour Chinese Takeaway Box (Serves 2)
£8.95
500g
Sainsbury's
Sweet & Sour Cooking Sauce
£1.30
£0.26 per 100g
350g
Sainsbury's
Chinese Crispy Sweet & Sour Chicken Ready Meal Main For 2
£4.35
£1.24 per 100g
Related Products
JUST ESSENTIALS by ASDA
Sweet & Sour Chicken & Rice
£2.20
350g
Kitchen Joy
Sweet & Sour Chicken with Jasmine Rice
£2.30
£0.66 per 100g
400g
Iceland
Sweet & Sour Chicken with Rice
£1.15
£0.29 per 100g
400g
Tesco
Sweet & Sour Chicken with Egg Rice
£2.00
£0.50 per 100g
400g
Tesco Finest
Sweet & Sour Chicken & Egg Fried Rice
£4.75
£1.19 per 100g
450g
Kirsty's
Gluten Free Takeaway Sweet & Sour Chicken with Chinese Inspired Rice
£4.25
£0.94 per 100g
260g
Maggi
Sweet N Sour Chicken Ready Meal
£3.00
£1.15 per 100g
400g
Tesco
T Sweet & Sour Chicken & Egg Fried Rice
£3.75
£0.94 per 100g
INSPIRED CUISINE
Sweet & Sour Chicken with Egg Fried Rice
£2.79
ASDA
Chinese Sweet & Sour Chicken with Egg Fried Rice
£2.00
Related Searches
Sainsbury's