Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Free From Sour Cream & Onion Pretzels
100g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.85
£1.85 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Sainsbury's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.85
Highest
£4.25
£1.85
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
227g
Sainsbury's
Free From Cheese & Onion Crispbakes
£2.25
£0.50 per 100g
137g
Sainsbury's
Free From Onion & Herb Crackers
£1.80
£1.31 per 100g
110g
Sainsbury's
Free From Cheese & Onion Roll
£2.30
£2.09 per 100g
400g
Sainsbury's
Free From Sweet & Sour Chicken & Rice
£3.75
£0.94 per 100g
170g
Sainsbury's
Free From Sage & Onion Stuffing
£1.70
£1.00 per 100g
160g
Sainsbury's
Free From Cookies & Cream Biscuits
£1.75
£1.09 per 100g
280g
Sainsbury's
Sour Cream
£1.60
£0.57 per 100g
500g
Sainsbury's
Free From Free from Macaroni Pasta
£0.75
£0.15 per 100g
500g
Sainsbury's
Free From Free from Fusilli Pasta
£0.75
£0.15 per 100g
500g
Sainsbury's
Free From Free from Penne Pasta
£0.75
£0.15 per 100g
Related Products
175g
Penn State
Sour Cream & Chive Sharing Pretzels
£1.50
£0.86 per 100g
23g
SlimFast
Baked Sour Cream & Chive Flavour Pretzels
£0.49
£2.13 per 100g
650g
Penn State
Sour Cream & Chive Sharing Pretzels
£5.18
£0.80 per 100g
SNACKRITE
Sour Cream & Chive Baked Pretzels
£1.29
£0.22 each
85g
Popchips
Sour Cream & Onion Sharing Crisps
£1.65
£1.94 per 100g
165g
Pringles
Sour Cream & Onion Sharing Crisps
£2.00
£1.21 per 100g
200g
Tesco
Star Shaped Sour Cream & Chive Pretzels
£1.75
£0.88 per 100g
40g
Pringles
Sour Cream & Onion Crisps Can
£1.25
£0.26 per 100g
185g
Pringles
Sour Cream & Onion Sharing Crisps
£2.50
£1.35 per 100g
Popchips
Sour Cream & Onion Crisps
£1.10
Related Searches
Sainsbury's