Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Keralan Style Spiced Coconut Rice Limited Edition
250g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£0.95
£0.38 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Cooked spiced long grain rice with coconut cream, red pepper, and onion.
Limited edition.
Ready in 2 minutes.
Reviews
4.6
13 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
250g
Sainsbury's
Greek Style Lemon Rice Limited Edition
15
£0.95
£0.38 per 100g
250g
Sainsbury's
Korean Style Spicy Rice Limited Edition
15
£0.95
£0.38 per 100g
250g
Sainsbury's
Caribbean Style Spiced Rice
£0.95
£0.38 per 100g
400g
Sainsbury's
Meal for 1 Paneer Tikka Masala with Cumin Rice Limited Edition
22
£3.75
£0.94 per 100g
250g
Sainsbury's
Coconut Rice
16
£0.75
£0.30 per 100g
375g
Sainsbury's
Chocolate Caramel Squares Limited Edition
£1.90
£0.51 per 100g
277g
Sainsbury's
Free From Spiced Mexican Style Bean Burgers
15
£2.25
£0.41 per 100g
418g
Sainsbury's
Al Pastor Soft Taco Kit Limited Edition
£2.00
£0.48 per 100g
400g
Sainsbury's
Butternut & Goats Cheese Lasagne Limited Edition Taste the Difference
17
£4.85
£1.21 per 100g
450g
Sainsbury's
Summer Fruit Custard Cream Variety Pack Twists Limited Edition
£1.95
£0.43 per 100g
Related Products
250g
Tilda
Microwave Limited Edition Indonesian Fried Long Grain Rice
34
£1.25
£0.50 per 100g
80g
Bart
Keralan Spiced Coconut Indian Paste
£2.50
£3.13 per 100g
73g
Jakemans
Spiced Cola Limited Edition
£0.79
£1.08 per 100g
McVitie's
Jaffa 10 Cake Spiced Orange Limited Edition
£1.50
Tesco Finest
Keralan Style Chicken Curry with Butter Cumin Rice
16
£4.75
250ml
ASDA
Limited Edition Spiced Pumpkin & Plum Air Freshener
29
£2.11
£0.84 per 100ml
340g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Keralan Style Coconut Masala Curry Sauce Taste the Difference
14
£2.65
£0.78 per 100g
170g
Muller
Rice Raspberry & White Chocolate Dessert Limited Edition
£0.62
£0.36 per 100g
380g
Co-op Irresistible
Limited Edition Tuscan Style Sausage Ragu
£5.00
£1.32 per 100g
Geeta's
Keralan Coconut Cooking Sauce
12
£3.50
Related Searches
Sainsbury's