Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Greek Style Lemon Rice Limited Edition
250g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£0.95
£0.38 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Cooked seasoned long grain rice
With onion, tomato, and lemon juice
Limited Edition
Ready in 2 minutes
Reviews
4.5
15 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
250g
Sainsbury's
Korean Style Spicy Rice Limited Edition
15
£0.95
£0.38 per 100g
250g
Sainsbury's
Keralan Style Spiced Coconut Rice Limited Edition
13
£0.95
£0.38 per 100g
Sainsbury's
Greek Style Flatbreads
59
£1.80
£0.45 each
400g
Sainsbury's
Meal for 1 Paneer Tikka Masala with Cumin Rice Limited Edition
22
£3.75
£0.94 per 100g
220g
Sainsbury's
Greek Style Salad Bowl
24
£2.75
£1.25 per 100g
500g
Sainsbury's
Greek Style Natural Yogurt
340
£1.15
£0.23 per 100g
450g
Sainsbury's
Greek Style Honey Yogurt
53
£1.70
£0.38 per 100g
1kg
Sainsbury's
Greek Style Natural Yogurt
340
£1.70
£0.17 per 100g
200g
Sainsbury's
Greek Style Natural Yogurt
340
£0.80
£0.40 per 100g
210g
Sainsbury's
Greek Style Berry Granola Yogurt
16
£1.95
£0.93 per 100g
Related Products
115g
Muller
Light Greek Style Luscious Lemon Yogurt
190
£1.50
£0.33 per 100g
450g
Yeo Valley
Greek Style Mediterranean Lemon Yogurt
27
£1.95
£0.43 per 100g
250g
Tilda
Microwave Limited Edition Indonesian Fried Long Grain Rice
34
£1.25
£0.50 per 100g
BROOKLEA
Lemon Greek Style Yogurt
£0.99
£0.25 each
100g
Piccolo
Banana & Lemon Greek-Style Yoghurt
8
£1.60
£1.60 per 100g
100g
Cape Herb & Spice
Rub Greek Style Lemon & Herb Seasoning
65
£2.50
£2.50 per 100g
170g
Muller
Rice Raspberry & White Chocolate Dessert Limited Edition
£0.62
£0.36 per 100g
380g
Co-op Irresistible
Limited Edition Tuscan Style Sausage Ragu
£5.00
£1.32 per 100g
Muller
Light Greek Style Blueberry & Lemon Yogurt
£2.50
Superdrug
FRUITY MIST SUMMER LIMITED EDITION ZESTY LEMON
£1.70
Related Searches
Sainsbury's