Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Milk Chocolate Chips
100g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.25
£1.25 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Sainsbury's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.25
Usually
£2.20
£1.25
Sizes
100g
£2.20
£2.20 per 100g
100g
Best Value
Cheapest
£1.25
£1.25 per 100g
Supermarket Alternatives
Tesco
Milk Chocolate Chips 100g
£1.19
£1.19 per 100g
Sainsbury's
Dark Chocolate Chips
£1.25
Waitrose
Cooks' Ingredients Belgian Dark Chocolate
£3.50
Morrisons
White Cooking Chocolate
£1.80
Good to know
#9 in Chocolate Chips
Reviews
4.7
19 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"These chocolate drops are lovely"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
100g
Sainsbury's
White Chocolate Chips
17
£1.25
£1.25 per 100g
Sainsbury's
Dark Chocolate Chips
14
£1.25
100g
Sainsbury's
Free From Chocolate Chips
9
£1.70
£1.70 per 100g
180g
Sainsbury's
Milk Chocolate
£2.00
£1.11 per 100g
400g
Sainsbury's
Milk Chocolate Spread Chocolate
38
£1.65
£0.41 per 100g
Sainsbury's
Milk Chocolate Pumpkins Chocolate Bag
13
£1.50
180g
Sainsbury's
Wholenut Milk Chocolate
£2.00
£1.11 per 100g
175g
Sainsbury's
Milk Chocolate Eclairs
£1.35
£0.77 per 100g
180g
Sainsbury's
Milk Chocolate Peanuts
42
£1.80
£1.00 per 100g
Sainsbury's
Milk Chocolate Cookies
175
£1.50
£0.30 each
Related Products
100g
Food Thoughts
Milk Chocolate Chips
£2.75
£2.75 per 100g
Dr. Oetker
Milk Chocolate Chips
£1.75
100g
Tesco
Milk Chocolate Chips
53
£1.19
£1.19 per 100g
THE PANTRY
Milk Chocolate Chips
£1.19
Waitrose Ltd
Cooks' Ingredients Milk Chocolate Chips
26
£2.00
La Boulangere
6 Briochettes Milk Chocolate Chips
8
£1.80
BAKE by ASDA
Bake by ASDA Milk Chocolate Chips
£1.32
155g
McVitie's
Hobnobs Milk Chocolate Flavour Chips Oaty Cookies
92
£1.25
£0.81 per 100g
Guittard
Milk Choc Baking Chips
2
£10.00
THE PANTRY
White Chocolate Chips
£1.19
Related Searches
Sainsbury's
Chocolate Chips
Chocolate Chunks