Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Pesto & Mozzarella Pasta
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.00
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Pesto Pasta
£2.75
Sainsbury's
Tomato & Basil Chicken Pasta 300g
£3.10
£1.03 per 100g
Asda
Fragrant Pesto & Pine Nut Pasta Salad 230g
£2.55
£1.11 per 100g
Tesco
Tuna & Sweetcorn Pasta 300g
£3.10
£1.03 per 100g
Iceland
Tomato & Basil Pasta 275g
£2.59
£0.94 per 100g
Morrisons
Cheese & Tomato Pasta Pot
£2.00
see more
Reviews
4.1
19 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
Sainsbury's
Pesto Pasta
£1.25
Sainsbury's
Italian Style Chicken Pesto Pasta
17
£3.75
£0.94 per 100g
Sainsbury's
Feta Tomato & Basil Pasta
£3.00
£1.33 per 100g
Sainsbury's
Prawn Layered Pasta Salad
16
£3.00
Sainsbury's
Kitchen Deli Tomato & Pesto Tortiglione Pasta
£6.25
£2.10 per 100g
Sainsbury's
High Protein Creamy Chicken Pesto Pasta
£3.75
£0.94 per 100g
Sainsbury's
Tomato & Mozzarella Pasta Bake Ready Meal For 1
77
£3.75
£0.94 per 100g
Sainsbury's
Chilli Pesto
17
£0.89
£0.47 per 100g
Sainsbury's
Pesto Red
33
£0.89
£0.47 per 100g
Sainsbury's
Green Pesto
46
£0.89
£0.47 per 100g
Related Products
Tesco Finest
Mozzarella & Pesto Pasta Salad
14
£4.25
£1.81 per 100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chicken & Pesto Pasta Salad Taste the Difference
£4.75
£1.90 per 100g
Quorn
Mozzarella & Pesto Escalopes
53
£3.10
£0.65 per 100g
THE DELI
Pesto Marinated Mozzarella
£1.99
SPECIALLY SELECTED
Pesto & Mozzarella Flatbread
£1.99
VEGGIE MENU
Pesto & Mozzarella Bakes
£1.99
£1.00 each
Tesco
Mozzarella With Pesto
32
£3.00
£2.40 per 100g
Coco Di Mama
Pesto Chicken & Mozzarella Baguette
34
£4.95
Morrisons The Best
Pesto & Mozzarella Bites
£3.00
£1.50 per 100g
SPECIALLY SELECTED
Pesto Tomato Mozzarella Wrap
£2.99
Related Searches
Sainsbury's
Pastas
Salads
Ready Meals
Pasta Salads