Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
Mozzarella & Pesto Pasta Salad
235g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£4.25
£1.81 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco Finest prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.30
Usually
£4.00
Highest
£4.25
£4.25
Good to know
Pesto pasta
Mozzarella cheese
Chargrilled red peppers
Marinated semi dried tomatoes
Rocket
see more
Reviews
4.3
14 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
215g
Tesco Finest
Red Pepper & Sun-dried Tomato Pasta Salad
6
£3.50
£1.63 per 100g
215g
Tesco Finest
Mozzarella Pearls & Pesto Orzo Salad
3
£3.50
£1.63 per 100g
Tesco Finest
Limited Edition Italian Inspired Chicken & Rocket Pesto Dressing Wrap
1
£4.50
Tesco Finest
Chicken Chorizo & Manchego Wrap
3
£4.25
Tesco Finest
Chef's Collection Slow Cook Pork Belly
8
£10.00
Tesco Finest
Mozzarella with Tomato & Pesto
£4.00
Tesco Finest
Pesto Chicken Gnocchi
19
£4.75
Tesco Finest
Portobello Mushroom Shawarma
3
£4.00
400g
Tesco Finest
Chicken King Prawn & Chorizo Paella
42
£4.75
£1.19 per 100g
140g
Tesco Finest
Italian Inspired Chicken Mozzarella and Pesto Mayo Sandwich Kit
4
£3.75
£2.68 per 100g
Related Products
Sainsbury's
Pesto & Mozzarella Pasta
19
£3.00
230g
ASDA
Fragrant Pesto & Pine Nut Pasta Salad
78
£2.55
£1.11 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Mozzarella & Tomato Pasta Salad
17
£3.60
240g
Quorn
Mozzarella & Pesto Escalopes
53
£3.10
£0.65 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Summer Sundried Tomato & Mozzarella Pasta Salad
28
£3.50
250g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chicken & Pesto Pasta Salad Taste the Difference
£4.75
£1.90 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Pesto Spinach Tomato & Pine Nut Pasta Salad
25
£3.60
125g
Tesco
Mozzarella With Pesto
32
£3.00
£2.40 per 100g
THE DELI
Pesto Marinated Mozzarella
£1.99
SPECIALLY SELECTED
Pesto & Mozzarella Flatbread
£1.99
Related Searches
Tesco Finest