Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Portobello Mushroom & Cheese Pie Taste the Differemce
250g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£4.00
£1.60 per 100g
£3 NECTAR
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's|Taste the Difference
250g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Steak Pie Taste the Difference
£4.25
£1.70 per 100g
700g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Mushroom & Mascarpone Lasagne Taste the Difference
£7.50
£1.07 per 100g
400g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Mushroom & Mascarpone Lasagne Taste the Difference
£4.85
£1.21 per 100g
500g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Ultimate Steak Pie Taste the Difference
£6.50
£1.30 per 100g
660g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Bramley Apple Pie Taste the Difference
£5.25
£0.80 per 100g
1.55kg
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Ultimate Steak Pie Taste the Difference
£25.00
£1.61 per 100g
480g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Prosciutto Mushroom & Mascarpone Pizza Taste the Difference
£5.00
£1.04 per 100g
252g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Prosciutto Mushroom & Mascarpone Pizza Taste the Difference
£3.95
£1.57 per 100g
200g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Taleggio Cheese Taste the Difference
£4.00
£2.00 per 100g
250g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chaource Cheese Taste the Difference
£3.75
£1.50 per 100g
Related Products
250g
Co-op Irresistible
Chicken & Portobello Mushroom Pie
£4.90
£1.96 per 100g
500g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Mushroom Wellington Taste the Difference
£10.00
£2.00 per 100g
Tesco Finest
Portobello Mushroom Shawarma
£4.00
400g
Taste the Difference
Sainsbury's Cauliflower Cheese Taste the Difference
£3.30
£0.83 per 100g
2.4kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Macaroni Cheese Taste the Difference
£17.50
£0.73 per 100g
1.25kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Cauliflower Cheese Taste the Difference
£8.00
£0.64 per 100g
Morrisons
The Best Prosciutto Cotto Portobello Mushroom & Mascarpone Pizza
£4.00
1kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Lobster Macaroni Cheese Taste the Difference
£17.50
£1.75 per 100g
Pukka
The Big One Chicken & Mushroom Pie
£3.00
1.55kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chicken Leek & Smoked Ham Hock Pie Taste the Difference
£25.00
£1.61 per 100g