Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Salted Christmas Tree Tortillas Sharing Crisps
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£0.89
£0.45 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
200g
Sainsbury's
Free From Lightly Salted Christmas Tree Tortilla Chips Crisps
£0.89
£0.45 per 100g
150g
Sainsbury's
Chocolate Christmas Tree Decorations
£3.50
£2.33 per 100g
Sainsbury's
Ready Salted Multipack Crisps
£0.85
Sainsbury's
Ready Salted Multipack Crisps
£1.70
135g
Sainsbury's
Christmas Tree Festive Dog Bites with Turkey
£1.50
£1.11 per 100g
200g
Sainsbury's
Cool Tortillas Chips
£0.89
£0.45 per 100g
200g
Sainsbury's
Chilli Tortillas Chips
£0.89
£0.45 per 100g
320g
Sainsbury's
Plain Flour Tortillas
£1.60
£0.06 per 100g
200g
Sainsbury's
Tangy Cheese Tortillas Chips
£0.89
£0.45 per 100g
Sainsbury's
Green Tree Wrapping Paper
£1.00
Related Products
150g
Tyrrells
Furrows Sea Salted Sharing Crisps
£2.00
£1.33 per 100g
150g
Walkers
Ready Salted Sharing Crisps
£1.35
£0.90 per 100g
Emily
Seaweed Crisps Salted Sharing Bag
£2.40
95g
Walkers
Sunbites Lightly Salted Sharing Bag Crisps
£1.70
£1.79 per 100g
150g
Tyrrells
Lightly Sea Salted Sharing Crisps
£2.00
£1.33 per 100g
Walkers
Crinkles Simply Salted Sharing Bag Crisps
£1.50
185g
Waitrose Ltd
No.1 Chocolate Salted Caramel Christmas Tree
£12.00
£6.49 per 100g
130g
Kettle
Lightly Salted Potato Chips
£1.50
£1.15 per 100g
230g
Doritos
Dip Or Load Original Salted
£1.65
£0.72 per 100g
25g
Walkers
Ready Salted Multipack Crisps
£1.50
£1.00 per 100g
Related Searches
Sainsbury's