Today's Deals
Help Guides
Download App
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Sicilian Lemon Tart Taste the Difference
900g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£10.00
£1.11 per 100g
£7.50 NECTAR
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
1.0
2 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
855g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chocolate & Salted Caramel Tart Taste the Difference
2
£10.00
£1.17 per 100g
2.3kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Two Tier Lemon Drizzle Naked Celebration Cake Taste the Difference
£50.00
£2.17 per 100g
1kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Bouillabaisse Taste the Difference
£17.50
£1.75 per 100g
1.2kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Potato Dauphinoise Taste the Difference
1
£8.50
£0.71 per 100g
500g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Mushroom Wellington Taste the Difference
5
£10.00
£2.00 per 100g
925g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Potato Salad Taste the Difference
4
£7.00
£0.76 per 100g
2.4kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Beef Lasagne Taste the Difference
£22.50
£0.94 per 100g
2.4kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Macaroni Cheese Taste the Difference
£17.50
£0.73 per 100g
1.25kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Cauliflower Cheese Taste the Difference
£8.00
£0.64 per 100g
430g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Olive & Rosemary Focaccia Taste the Difference
1
£5.50
£1.28 per 100g
Related Products
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Lemon Tart Taste the Difference
2
£2.95
£1.48 each
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Sicilian Lemon Pancakes Taste the Difference
20
£1.80
£0.45 each
100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Sicilian Lemon Mousse Taste the Difference
£1.30
£1.30 per 100g
Taste the Difference
Sainsbury's Sicilian Lemon Muffins Taste the Difference
80
£2.25
£1.13 each
500ml
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Sicilian Lemon & Mint Cordial Taste the Difference
14
£2.95
£0.59 per 100ml
155g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's 2 x Sicilian Lemon Tarts Taste the Difference
£3.50
£2.26 per 100g
38ml
Sainsbury's
Sicilian Lemon Oil Extract Taste the Difference
16
£2.40
£6.32 per 100ml
458g
Tesco Finest
Sicilian Lemon Tart
68
£5.00
£1.09 per 100g
320g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Lemon Curd Taste the Difference
49
£2.20
£0.69 per 100g
SPECIALLY SELECTED
Sicilian Lemon Summer Tart
£3.79