Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Skinless & Boneless Cod Fillets
250g
2
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£5.95
£1.19 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
360g
Cheapest
£7.00
£1.94 per 100g
2 x 250g
Best Value
£7.25
£1.45 per 100g
Reviews
5.0
8 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
320g
Sainsbury's
British Fresh Skinless & Boneless Chicken Breast Fillets
809
£2.44
£0.76 per 100g
640g
Sainsbury's
British Fresh Skinless & Boneless Chicken Thigh Fillets
368
£5.95
£0.93 per 100g
320g
Sainsbury's
British Fresh Chicken Thigh Fillets Skinless & Boneless
368
£3.75
£1.17 per 100g
2kg
Sainsbury's
British Fresh Skinless & Boneless Chicken Breast Fillets
57
£12.29
£0.61 per 100g
220g
2
Sainsbury's
Skinless & Boneless Yellowfin Tuna Steaks
£4.72
£1.07 per 100g
170g
Sainsbury's
Wild Pacific Red Salmon Skinless & Boneless
36
£5.15
£3.03 per 100g
170g
Sainsbury's
Wild Pacific Pink Salmon Skinless & Boneless
23
£3.00
£1.76 per 100g
105g
Sainsbury's
Wild Pacific Red Salmon Skinless & Boneless
36
£3.75
£3.57 per 100g
105g
Sainsbury's
Wild Pacific Pink Salmon Skinless & Boneless
23
£2.40
£2.29 per 100g
1kg
Sainsbury's
British Skinless Chicken Fillets
30
£7.00
£0.70 per 100g
Related Products
200g
Cawoods
Skinless & Boneless Cod Fillets
1
£5.75
£2.88 per 100g
440g
Iceland
4 Cod Fillets Breaded Skinless & Boneless
54
£5.18
£1.18 per 100g
440g
Iceland
4 Cod Fillets Battered Skinless & Boneless
57
£5.18
£1.18 per 100g
320g
Morrisons
3 Skinless & Boneless Cod Fillets
£6.50
£2.03 per 100g
410g
Iceland
2 Jumbo Cod Fillets Battered Skinless & Boneless
£5.18
£1.26 per 100g
280g
Tesco Finest
Skinless & Boneless Cod Loins
68
£8.85
£3.16 per 100g
2
SPECIALLY SELECTED
Skinless & Boneless Cod Loins
£5.49
£2.75 each
300g
Tesco Finest
2 Skinless & Boneless Cod Loins
92
£7.50
£2.50 per 100g
THE FISHMONGER
Skinless & Boneless Basa Fillets
£1.79
2
THE FISHMONGER
Boneless Cod Fillets
£4.99
£2.50 each
Related Searches
Sainsbury's