Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Witches Fingers Ciabatta Breadsticks
122g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.50
£2.87 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
135g
Sainsbury's
Ciabatta Breadsticks
£2.00
£1.48 per 100g
130g
Sainsbury's
Watermelon Witches Sweets
£1.25
£0.96 per 100g
100g
Sainsbury's
Mini Breadsticks
£1.00
£1.00 per 100g
Sainsbury's
Stonebaked Ciabatta Rolls
£1.75
£0.44 each
250g
Sainsbury's
Rich Tea Fingers Fingers
£0.80
£0.32 per 100g
20g
Sainsbury's
Mini Breadsticks Packs
£1.40
£1.17 per 100g
Sainsbury's
5 x Witches Brew Halloween Cookies
£1.50
100g
Sainsbury's
BBQ Flavour Witches Hats Maize Snacks
£1.50
£1.50 per 100g
175g
Sainsbury's
Sponge Fingers
£1.30
£0.74 per 100g
900g
Sainsbury's
Cod Fish Fingers
£6.25
£0.02 per 100g
Related Products
Sainsbury's Home
Witches Fingers
£3.00
135g
Co-op
Garlic Ciabatta Breadsticks
£2.80
£2.07 per 100g
130g
ASDA
4 Garlic & Herb Ciabatta Breadsticks
£2.07
£1.59 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Garlic & Parsley Ciabatta Breadsticks
£2.75
Sainsbury's Home
Witches Hat
£5.00
Sainsbury's Home
Basic Witches Broomstick
£2.00
Sainsbury's Home
LED Witches Hat
£6.00
125g
Tesco
Original Breadsticks
£0.49
£0.39 per 100g
125g
ASDA
Plain Breadsticks
£0.54
£0.43 per 100g
125g
ASDA
Sesame Breadsticks
£0.95
£0.76 per 100g
Related Searches
Sainsbury's