Today's Deals
Help Guides
Download App
Sarah Jessica Parker
Lovely You EDP
50ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£9.99
£19.98 per 100ml
VISIT
Ebay
£12.95
£25.90 per 100ml
VISIT
Amazon
£16.22
£32.44 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sarah Jessica Parker
200ml
Sarah Jessica Parker
SJP Lovely EDP
£23.48
£11.74 per 100ml
Sarah Jessica Parker
Lovely Eau de Parfum Spray
£24.00
Sarah Jessica Parker
Lovely Body Mist Spray
£10.00
Sarah Jessica Parker
NYC Eau de Parfum
£10.00
30ml
Sarah Jessica Parker
Nyc Edp
£4.99
£16.63 per 100ml
100ml
Sarah Jessica Parker
Lovely Noir
£19.99
£19.99 per 100ml
50ml
Sarah Jessica Parker
Stash Unspoken EDP
£8.99
£17.98 per 100ml
80ml
Sarah Jessica Parker
Lovely EDP
£12.99
£16.24 per 100ml
Related Products
50ml
Elie Saab
Girl Of Now Lovely Eau De Parfum
£38.09
£76.18 per 100ml
Mugler
Alien Eau De Parfum Spray Refillable Bottle
£45.10
100ml
Calvin Klein
Beauty EDP
£24.99
£24.99 per 100ml
Christina Aguilera
Signature By Night Edp
£14.40
30ml
Christina Aguilera
Xtina Eau De Parfum
£7.50
£25.00 per 100ml
Cacharel
Lou Lou Eau de Parfum Spray
£18.99
50ml
Rabanne
Paco Rabanne Fame Eau De Parfum
£54.99
£109.98 per 100ml
50ml
Narciso Rodriguez
NARCISO Cristal Eau de Parfum
£32.13
£64.26 per 100ml
50ml
Versace
Woman Eau de Parfum
£20.00
£40.00 per 100ml
30ml
Guerlain
Mon Eau De Parfum
£45.90
£153.00 per 100ml
Related Searches
Sarah Jessica Parker