Today's Deals
Help Guides
Download App
Scream|Soreen
Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves
150g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.25
£0.83 per 100g
VISIT
Iceland
£1.25
£0.83 per 100g
VISIT
Tesco
£1.80
£1.20 per 100g
£1.25 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Nutritional
Source Of Fibre
Reviews
2.0
7 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
30g
Soreen
Toffee Apple Lunchbox Loaves
4
£1.25
£0.83 per 100g
Sainsbury's
5 x Witches Brew Halloween Cookies
£1.50
Mr Kipling
4 x Cookies & Cream Whirls Cakes
38
£1.80
£0.45 each
140g
Muller
Myprotein Cookies & Cream Flavour Mixers
48
£1.50
£1.07 per 100g
BELMONT
Mini Cookies and Cream
£0.85
Cadbury
Fire Logs
6
£2.00
£0.40 each
The Daily Bakery
9 Mini Halloween Fairy Cakes
£2.50
Grenade
Protein Shake Cookies and Cream Flavour
£2.25
TGI Fridays
2 Cookies & Cream Muffins
£2.50
325ml
SlimFast
Protein Cookies & Cream Flavour Shake
156
£1.75
£0.54 per 100ml