Today's Deals
Help Guides
Download App
SlimFast
Powder Banana
292g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£4.00
£1.37 per 100g
VISIT
Savers
£4.69
£1.61 per 100g
VISIT
Ebay
£5.99
£2.05 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
292g
Best Value
Cheapest
£4.00
£1.37 per 100g
584g
£8.99
£1.54 per 100g
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From SlimFast
365g
SlimFast
Banana Meal Shake Powder 10 Meals
£5.00
£1.37 per 100g
365g
SlimFast
Cafe Latte Meal Shake Powder 10 Meals
£8.00
£2.19 per 100g
365g
SlimFast
Strawberry Meal Shake Powder 10 Meals
£5.00
£1.37 per 100g
375g
SlimFast
Chocolate Meal Shake Powder 10 Meals
£5.00
£1.33 per 100g
SlimFast
Powder Blueberry
£9.69
365g
SlimFast
Vanilla Meal Shake Powder 10
£4.99
£1.37 per 100g
292g
SlimFast
Powder Strawberry
£4.50
£1.54 per 100g
365g
SlimFast
Blueberry Shake Powder
£4.99
£1.37 per 100g
300g
SlimFast
Chocolate MRP Powder 300g
£4.50
£1.50 per 100g
365g
SlimFast
Meal Replacement Powder Caramelised Biscuit
£7.50
£2.05 per 100g
Related Products
500g
Almased
Soya Yogurt & Honey Meal Replacement Almond Vanilla Weight
£25.99
£5.20 per 100g
1kg
USN
Diet Fuel Ultralean Meal Replacement Shake Chocolate (18 Servings)
£25.99
£2.60 per 100g
1kg
USN
Diet Fuel Protein Powder Strawberry
£25.99
£2.60 per 100g
220ml
Glucerna
Control Vanilla Flavour Shake
£3.49
£1.59 per 100ml
220ml
Glucerna
Control Coffee Flavour
£0.87
£0.40 per 100ml
450g
Applied Nutrition
Diet Protein Strawberry Milkshake
£13.00
£2.89 per 100g
USN
Wholefood Chocolate Flavour Lean Gainer Nutrition Shake
£30.00
680g
Komodo
Tortoise Diet Fruit And Flower
£10.49
£1.54 per 100g
Applied Nutrition
Diet Protein Salted Caramel
£13.00
250g
Purition
Original Strawberries Wholefood Nutrition
£13.00
£5.20 per 100g
Related Searches
SlimFast