Today's Deals
Help Guides
Download App
Slimming World
Yakitori Chicken & Rice
400g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£4.00
£1.00 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Slimming World prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.30
Usually
£3.75
£4.00
Supermarket Alternatives
Asda
Calorie Controlled Creamy White Wine Chicken Bowl
£3.50
Tesco
Satay Chicken With Jasmine Rice
£4.75
Iceland
Curry Chicken Rice 350g
£1.00
£0.29 per 100g
Morrisons
Counted Sweet & Sour Chicken
£2.10
Sainsbury's
Indian Chicken Korma with Pilau Rice Ready Meal for 1 400g
£3.75
£0.94 per 100g
see more
Good to know
Rice with chicken strips
Carrot
Red and yellow pepper
Baby corn
Spring onion
Soy and garlic sauce
see more
Reviews
4.1
12 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Slimming World
400g
Slimming World
Chicken Tikka & Rice
49
£4.00
£1.00 per 100g
550g
Slimming World
Chicken Shawarma & Rice
£4.75
£0.86 per 100g
Slimming World
Chinese Chicken Fried Rice
£4.75
Slimming World
Korean-Style Chicken & Rice
£4.75
400g
Slimming World
Bang Bang Chicken & Rice
£4.00
£1.00 per 100g
Slimming World
Roasted Mushroom Stroganoff & Rice
£4.75
Slimming World
Chicken Carbonara
22
£4.75
Slimming World
Chicken Arrabbiata
£4.75
500g
Slimming World
Chicken Jalfrezi
£4.75
£0.95 per 100g
550g
Slimming World
Chicken Alfredo
£4.75
£0.86 per 100g
Related Products
180g
Sainsbury's
Chicken Yakitori Skewers
23
£2.50
£0.14 per 100g
110g
Nissin
Yakitori Chicken Stir Fry Noodles
58
£1.30
£1.18 per 100g
Tesco
Yakitori Style Chicken Breasts
14
£5.65
89g
Nissin
Yakitori Chicken Soba Instant Cup Noodles
116
£1.50
£1.69 per 100g
Tesco Finest
Yakitori Style Chicken King Kebab
19
£10.00
113g
Nissin
Soba Cup Big Yakatori
36
£1.75
£1.55 per 100g
BRAMWELLS EXPRESS
Yakitori Flavour Soba Noodles Pot
£1.09
325g
Myprotein
Panang Chicken & Rice
£4.00
£1.23 per 100g
400g
Royal
Halal Chilli Chicken & Egg Fried Rice
9
£3.25
£0.81 per 100g
450g
Wasabi
Sweet Chilli Chicken with Rice
59
£4.00
£0.89 per 100g
Related Searches
Slimming World
Chickens
Rices
Jasmine Rices
Ready Meals