Today's Deals
Help Guides
Download App
Slimming World
Chicken Carbonara
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£4.75
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Asda
Spaghetti Carbonara
£2.00
Iceland
Spaghetti Carbonara 400g
£2.50
£0.63 per 100g
Morrisons
The Best Spaghetti Carbonara
£4.75
Waitrose
Waitrose Italian Spaghetti Carbonara for 1
£4.20
Tesco
Spaghetti Carbonara 400g
£4.75
£1.19 per 100g
Sainsbury's
Tuna Pasta Bake Melt Ready Meal For 1 400g
£3.75
£0.94 per 100g
see more
Good to know
Spaghetti
Seared chicken breast strips
Smoke flavour pork loin
Sliced mushrooms
Spinach
Cheese sauce
Medium-fat hard cheese
see more
Reviews
4.1
22 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Slimming World
Slimming World
Chicken Arrabbiata
£4.75
Slimming World
Chicken Jalfrezi
£4.75
£0.95 per 100g
Slimming World
Chicken Alfredo
£4.75
£0.86 per 100g
Slimming World
Chicken Tikka Balti
£4.75
Slimming World
Chicken Shawarma & Rice
£4.75
£0.86 per 100g
Slimming World
Chicken & Mushroom Ramen
£4.75
Slimming World
Hunter's Chicken Pasta
£4.75
£0.86 per 100g
Slimming World
Chicken Tikka & Rice
49
£4.00
£1.00 per 100g
Slimming World
Chicken & Mushroom Risotto
16
£4.00
Slimming World
Yakitori Chicken & Rice
12
£4.00
£1.00 per 100g
Related Products
The Gym Kitchen
Chicken Carbonara
9
£2.75
The Gym Kitchen
Chicken Carbonara
20
£4.00
£1.00 per 100g
Myprotein
Chicken Carbonara
£4.25
£1.21 per 100g
Fit Foods
Mini Meals Chicken Carbonara
7
£3.50
Samyang
Buldak Spicy Ramen Carbonara Hot Chicken Flavour
£1.80
£2.25 per 100g
Samyang
Buldak Spicy Carbonara Cup
2
£1.40
£1.75 per 100g
Samyang Buldak
Buldak Hot Chicken Ramen Noodles Carbonara Flavour (130g x5)
£5.00
£0.77 per 100g
Scoiattolo
Ravioli Carbonara
£2.50
Tesco Finest
Carbonara Orzo
7
£7.50
£1.07 per 100g
Morrisons
Spaghetti Carbonara
4
£3.75
Related Searches
Slimming World
Pastas
Spaghettis
Ready Meals
Carbonaras