Today's Deals
Help Guides
Download App
Smirnoff
Trio Selection Flavoured Vodka Gift Set
5cl
3
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£9.00
£6.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Smirnoff prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£9.00
Highest
£20.35
£9.00
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Smirnoff
Smirnoff
Gift Set
£6.50
Smirnoff
Spicy Tamarind Flavoured Vodka
£16.00
70cl
Smirnoff
Raspberry Crush Flavoured Vodka
£17.00
£2.43 per 100ml
70cl
Smirnoff
Cherry Drop Flavoured Spirit Drink 35% vol
£17.00
£2.43 per 100ml
70cl
Smirnoff
Mango & Passionfruit Twist Flavoured Vodka
£17.00
£2.43 per 100ml
Related Products
Edinburgh Gin
Selection Gift Set
£8.25
ASDA
Vodka Spirit Selection
£7.57
70cl
Absolut
Vanilia Vanilla Flavoured Swedish Vodka
£16.47
£2.35 per 100ml
1l
Absolut
Vanilia Flavoured Vodka
£30.00
£3.00 per 100ml
70cl
Absolut
Raspberri Raspberry Flavoured Swedish Vodka
£19.50
£2.79 per 100ml
Glenfiddich
Triple Pack 3x5cl
£14.25
Whitley Neill
Gin Flavour Selection Gift Pack 3x5cl
£11.25
Jack Daniel's
Old No. 7 & Hipflask Gift Set
£8.00
Beams
The Rum Collection 3x5cl Gift Set
£10.00
The Kraken
Kraken Black Spiced Rum Gift Set
£14.00
Related Searches
Smirnoff
Gift Sets