Today's Deals
Help Guides
Download App
Aldi Specially Selected
Specially Selected Strawberries
227g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Co-op Irresistible
Specially Selected Purple Sprouting Broccoli
VIEW
SPECIALLY SELECTED
Salt Dry Aged Aberdeen Angus Scotch Beef Roasting Joint Typically
1.525kg
VIEW
SPECIALLY SELECTED
Parmigiano Reggiano PDO
VIEW
SPECIALLY SELECTED
Pork & Leek Sausages
VIEW
Today's Price
See how Aldi Specially Selected prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.00
Usually
£2.69
Highest
£2.00
£0.00
Supermarket Alternatives
Asda
Strawberries 227g
£1.86
£0.82 per 100g
Tesco
Strawberries 227g
£3.25
£1.43 per 100g
Morrisons
Strawberries 400g
£3.50
£0.88 per 100g
Waitrose
Waitrose Strawberry and Grape
£1.75
Good to know
#5 in Fresh Strawberries
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Aldi Specially Selected
Fresh Strawberries
Fruits
Berries