Today's Deals
Help Guides
Download App
Superdrug
Insect Repellent
50ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Superdrug
£4.50
£9.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Superdrug prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£0.49
Highest
£4.50
£4.50
Good to know
Repells mosquitoes, midges and other biting insects
Protects for up to 4 hours
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Superdrug
Superdrug
Buzz Off Medium Strength Insect Repellent
£7.50
125ml
Superdrug
Buzz Off Extra Strength Insect Repellent
£9.00
£7.20 per 100ml
100ml
Superdrug
Buzz Off Extra Strength Insect Repellent
£8.50
£8.50 per 100ml
125ml
Superdrug
Buzz Off Kids Insect Repellent Aerosol
£6.00
£4.80 per 100ml
Superdrug
Buzz Off Insect Repellent Roll On
£5.50
Superdrug
Buzz Off Extra Strength Insect Repellent Aerosol
£5.50
Superdrug
Head Lice Repellent Spray
£5.99
Superdrug
Dual Function Foot File
£3.99
5cm, 5m
Superdrug
Kinesiology Tape x Stretched Blue
£10.99
Superdrug
Faster Healing Hydrocolloid Waterproof Plasters 16
£3.99
Related Products
60ml
Jungle Formula
Extra Strong Insect Repellent
£4.99
£8.32 per 100ml
50ml
Incognito
Insect Repellent Spray
£8.24
£16.48 per 100ml
75ml
Smidge
Biting Insect Repellent
£9.75
£13.00 per 100ml
125ml
Jungle Formula
Maximum Aerosol Insect Repellent
£7.49
£5.99 per 100ml
100ml
Lifesystems
Maximum Insect Repellent Spray
£11.99
£11.99 per 100ml
125ml
ASDA
Extra Strength Insect Repellent
£4.75
£3.80 per 100ml
90ml
Jungle Formula
Insect Repellent Maximum Aerosol
£8.00
£8.89 per 100ml
100ml
Jungle Formula
Family Protect
£8.80
£8.80 per 100ml
120ml
Xpel
Mosquito Repellent Pump
£1.49
£1.24 per 100ml
90ml
Jungle Formula
Max Pump Insect Repellent
£10.00
£11.11 per 100ml
Related Searches
Superdrug