Today's Deals
Help Guides
Download App
SweetZone
Halal Mighty Mallows
140g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.00
£0.71 per 100g
VISIT
Tesco
£1.35
£0.96 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how SweetZone prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.00
Usually
£1.35
£1.00
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Marshmallows 200g
£1.35
£0.68 per 100g
Tesco
Pink & White Mini Marshmallows 100g
£1.10
£1.10 per 100g
Asda
Asda Unicorn Mini Marshmallows 100g
£1.38
£1.38 per 100g
Waitrose
Waitrose Pink and White Marshmallows
£1.35
Good to know
Free from
Fat
Fat free
Tasty
Flavourful
Halal
Reviews
5.0
1 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From SweetZone
SweetZone
Pencil Jelly
£1.00
170g
SweetZone
Rainbow Belts
6
£1.25
£0.74 per 100g
Related Products
170g
Strawberry
SweetZone Puffs Tubs
7
£1.30
£0.76 per 100g
250g
Bolands
Jam Mallows
4
£1.00
£0.40 per 100g
Halloween
Boo Mallows
£2.00
36g
Cake Decor
Eyeball Mallows
£2.50
£6.94 per 100g
120g
Tesco
Chocolate Mallows
7
£1.25
£1.04 per 100g
120g
Tesco
Jammie Mallows
10
£1.25
£1.04 per 100g
150g
Sainsbury's
White Mini Mallows
14
£1.70
£1.13 per 100g
Valentines
Love Heart Mallows
£2.00
ASDA
White Mini Mallows
25
£1.36
100g
Haribo
Halal Goldbears Sweets Bag
15
£1.25
£1.25 per 100g
Related Searches
Sweetzone
Sweets
Marshmallows
Snacks
Confectioneries