Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Jammie Mallows
120g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.25
£1.04 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
3.5
10 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
120g
Tesco
Chocolate Mallows
7
£1.25
£1.04 per 100g
Tesco
Chocolate 10 Mini Rolls
£1.90
400g
Tesco
Sweet Biscuits
135
£3.25
£0.81 per 100g
Tesco
Double Chocolate Swiss Roll
£2.10
400g
Tesco
Extremely Chocolatey Biscuit Selection Milk Chocolate
56
£5.75
£1.44 per 100g
Tesco
Slinky White Chocolate face Caterpillar cake
£9.50
300g
Tesco
Milk Chocolate Digestive Biscuits
108
£1.25
£0.42 per 100g
300g
Tesco
Milk Chocolate Oaties
82
£1.50
£0.50 per 100g
Tesco
Fuzzy Caterpillar Cake Chocolate
32
£9.50
162g
Tesco
Milk Chocolate Coated Hazelnut Flavour Cream Biscuit
6
£2.50
£1.54 per 100g
Related Products
Wagon Wheels
Jammie Biscuits
92
£1.00
£0.17 each
140g
Sweet Zone
SweetZone Halal Mighty Mallows
1
£1.00
£0.71 per 100g
Wagon Wheels
Teacakes Jammie (8Pack)
14
£1.00
Morrisons
Jammie Dodger Blondie
8
£4.00
Burton's
Wagon Wheel Jammie
£1.00
BELMONT
Jammie Cart Wheels
£0.99
140g
Jammie Dodger
Jammie Dodgers Apple & Blackcurrant Biscuits
43
£0.90
£0.64 per 100g
250g
Bolands
Jam Mallows
4
£1.00
£0.40 per 100g
SweetZone
Mini Mallows
3
£1.00
Halloween
Boo Mallows
£2.00
Related Searches
Tesco