Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Sweet Biscuits
400g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.25
£0.81 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£2.95
Highest
£3.25
£3.25
Supermarket Alternatives
Asda
Jam & Creams 150g
£0.75
£0.50 per 100g
Tesco
Extremely Chocolatey Biscuit Selection 400g
£5.75
£1.44 per 100g
Morrisons
Chocolate Biscuit Selection
£5.75
Sainsbury's
Butter Puffs Biscuits 200g
£1.50
£0.75 per 100g
Waitrose
Essential Bourbon Creams Biscuits
£0.95
see more
Reviews
4.6
135 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"These are delicious and if you can - try them"
"Very good selection of biscuits"
"These biscuits were substituted at the last minute"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
Tesco
Millionaire Bites
62
£3.00
£0.14 each
Tesco
Chocolate & Salted Caramel Drip Cake Serves 16
17
£16.00
300g
Tesco
Milk Chocolate Digestive Biscuits
108
£1.25
£0.42 per 100g
450g
Tesco
Millionaires Cheesecake
59
£2.75
£0.61 per 100g
Tesco
Chocolate Tray Bake Belgian Chocolate Curls
1
£9.90
120g
Tesco
Jammie Mallows
10
£1.25
£1.04 per 100g
300g
Tesco
Milk Chocolate Oaties
82
£1.50
£0.50 per 100g
Tesco
Birthday Cake Cubes Chocolate Sponge
26
£15.00
£1.00 each
400g
Tesco
Extremely Chocolatey Biscuit Selection Milk Chocolate
56
£5.75
£1.44 per 100g
Tesco
Double Chocolate Swiss Roll
£2.10
Related Products
250g
McVitie's
Digestives The Light One Sweet Biscuits
1,055
£1.35
£0.54 per 100g
140g
Jammie Dodgers
Raspberry Flavoured Biscuits
61
£0.75
£0.54 per 100g
275g
Fox's
Classic Biscuits
125
£3.00
£1.09 per 100g
250g
Hovis
Digestive Biscuits
156
£1.47
£0.59 per 100g
Emma's Country Cakes
Biscuits
£3.25
250g
McVitie's
Ginger Nut Biscuits
274
£1.48
£0.59 per 100g
300g
McVitie's
Rich Tea Classic Biscuits
664
£1.00
£0.33 per 100g
154g
Oreo
Golden Biscuits
6
£0.85
£0.55 per 100g
23g
McVitie's
Iced Gems Biscuits
153
£1.00
£0.87 per 100g
19.3g
Cadbury
Mini Fingers Biscuits
24
£1.00
£1.04 per 100g
Related Searches
Tesco
Biscuits
Biscuit Selections
Chocolate Biscuits
Biscuit Tins