Today's Deals
Help Guides
Download App
Swizzels
Squashies Giants Original Raspberry & Milk Flavour
140g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.15
£0.82 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Swizzels prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.15
Highest
£4.25
£1.15
Good to know
Free from
Artificial Colours
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Swizzels
140g
Swizzels
Drumstick Squashies Gums Original
£0.85
£0.61 per 100g
330g
Swizzels
Original Raspberry & Milk Flavour Squashies Sharing Bag
£2.00
£0.61 per 100g
280g
Swizzels
Drumstick Squashies Mini Bags Raspberry & Milk Flavour
£2.00
£0.71 per 100g
60g
Swizzels
Drumstick Squashies Original Raspberry & Milk Sweets
£0.80
£1.33 per 100g
140g
Swizzels
Drumstick Squashies Bubblegum Flavour
£0.85
£0.61 per 100g
140g
Swizzels
Squashies Strawberry & Cream
£0.85
£0.61 per 100g
140g
Swizzels
Squashies Cherry Cola Flavour
£0.85
£0.61 per 100g
140g
Swizzels
Squashies Rhubarb & Custard
£0.85
£0.61 per 100g
140g
Swizzels
Squashies Sour Cherry & Apple
£0.85
£0.61 per 100g
100g
Swizzels
Squashies Tropical
£0.95
£0.95 per 100g
Related Products
250ml
Slush Puppie
Blue Raspberry
£1.00
£0.40 per 100ml
Dunn's River Nurishment
Original Vanilla Flavour Milk Drink
£1.60
330ml
Dunn's River Nurishment
Original Banana Flavour Milk Drink
£1.58
£0.48 per 100ml
330ml
Dunn's River Nurishment
Original Chocolate Flavour Milk Drink
£1.58
£0.48 per 100ml
330ml
Dunn's River Nurishment
Original Strawberry Flavour Milk Drink
£1.60
£0.48 per 100ml
150g
Sainsbury's
Monster Islands Raspberry & Milk Flavour Arctic Softies
£1.25
£0.83 per 100g
110g
McVitie's
Raspberry Flavour Jaffa Cakes
£1.00
£0.09 per 100g
198g
C4
Original Pre-Workout Icy Blue Raspberry
£15.00
£7.58 per 100g
400g
Nurishment
the Original Blueberry Swirl Flavour Fusion Milk Drink
£1.26
£0.32 per 100g
400g
Nurishment
the Original Hazelnut Swirl Flavour Fusion Milk Drink
£1.26
£0.32 per 100g
Related Searches
Swizzels