Today's Deals
Help Guides
Download App
McVitie's
Raspberry Flavour Jaffa Cakes
110g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.00
£0.91 per 100g
VISIT
Poundland
£1.00
£0.91 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£1.50
£1.36 per 100g
£1 NECTAR
VISIT
Waitrose
£1.60
£1.45 per 100g
VISIT
Ebay
£8.99
£8.17 per 100g
VISIT
see 1 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how McVitie's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.00
Highest
£26.00
£1.00
Supermarket Alternatives
Asda
Jaffa Cakes
£1.00
Sainsbury's
Free From Butterfly Cakes
£2.50
Tesco
Party Cake Selection Vanilla
£2.50
£0.21 each
Good to know
Chocolate on top
Sponge on the bottom
Juicy raspberry in the middle
Suitable for vegetarians
Reviews
4.6
105 reviews from 5 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From McVitie's
110g
McVitie's
10 Jaffa Cakes
651
£1.00
£0.09 per 100g
110g
McVitie's
Jaffa Cakes Mango 10 Cakes
54
£1.00
£0.91 per 100g
McVitie's
Jaffa Cakes Snack Pack
36
£2.48
£0.41 each
44g
McVitie's
Jaffa Cakes Original Chocolate Biscuits Singles
1
£0.60
£0.34 per 100g
363g
McVitie's
Jaffa Cakes Original Chocolate Biscuits Triple Pack 3x11 Cakes
13
£3.75
£1.03 per 100g
McVitie's
McVities Jaffa cake Yuzu Lemon 10 Cakes
10
£1.50
McVitie's
Jaffa Cakes Original Twin Pack Biscuits
19
£2.50
McVitie's
Jaffa Cakes Original Triple Pack Biscuits
36
£2.75
198g
McVitie's
The Original Jaffa Cakes Pocket Pack 6 Packs
32
£2.50
£1.26 per 100g
220g
McVitie's
Jaffa Cakes Original Biscuits Twin Pack
11
£2.50
£1.14 per 100g
Related Products
24g
Tunnock's
Milk Chocolate Tea Cakes Multipack
22
£2.00
£0.83 per 100g
133g
Fox's
Rocky 7 Original Multipack Biscuit Bars
90
£1.00
£0.11 per 100g
Wagon Wheels
6 Individually Wrapped Biscuits
45
£1.00
£0.17 each
163g
Tim Tam
Arnott's Tim Tam 9 x Original Chocolatey Biscuit Bars
121
£2.50
£0.17 per 100g
25g
Fox's
Rocky Stack'd Vanilla Cream Flavour Multipack Biscuit Bar
36
£1.55
£1.24 per 100g
25g
Fox's
Rocky Stack'd Chocolate Cream Flavour Multipack Biscuit Bar
29
£1.55
£1.24 per 100g
154g
Oreo
Chocolate Sandwich Biscuit Twin Pack
52
£1.00
£0.32 per 100g
108g
Blue Riband
Original Milk Chocolate Wafer Biscuit Bar Multipack (6Pack)
53
£0.97
£0.15 per 100g
20g
Jammie Dodgers
Mini Biscuit Snack Packs
33
£1.00
£0.83 per 100g
Related Searches
McVitie's
Biscuits
Jaffa Cakes
Cakes
Tea Cakes