Today's Deals
Help Guides
Download App
McVitie's
Jaffa Cakes Original Twin Pack Biscuits
20
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.50
£0.13 each
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how McVitie's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£2.30
Highest
£19.99
£2.50
Sizes
20 x
£2.50
£0.13 each
20 x
Cheapest
£1.93
£0.10 each
220g
£2.50
£1.14 per 100g
Supermarket Alternatives
Asda
Jaffa Cakes
£1.00
Morrisons
All Butter Chocolate & Orange Flavour Cookies 200g
£2.50
£1.25 per 100g
Tesco
Chocolate Orange Cookies 200g
£2.75
£1.38 per 100g
Good to know
#1 in Jaffa Cakes
McVitie's Jaffa Cakes have dark crackly chocolate on top, light sponge on the bottom and tangy orangey bit in the middle
Oil palm products in this product come from RSPO segregated sources and have been produced to stringent environmental and social criteria
Perfect for a lunchtime treat and sharing with family and friends
Suitable for vegetarians
Reviews
4.5
19 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"These packets are great for picnics or travelling around"
"They are by far better than any alternative"
"These cakes are split into 2 packets of 10"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From McVitie's
McVitie's
Jaffa Cakes Original Chocolate Biscuits Triple Pack 3x11 Cakes
13
£3.75
£1.03 per 100g
10
McVitie's
10 Jaffa Cakes
647
£1.00
£0.09 per 100g
33
McVitie's
Jaffa Cakes Original Triple Pack Biscuits
36
£3.75
£0.11 each
6x3
McVitie's
Jaffa Cakes Snack Pack
36
£2.48
£0.41 each
4
McVitie's
Jaffa Cakes Original Chocolate Biscuits Singles
1
£0.60
£0.34 per 100g
McVitie's
The Original Jaffa Cakes Pocket Pack 6 Packs
32
£2.50
£1.26 per 100g
McVitie's
Jaffa Cakes Mango 10 Cakes
54
£1.00
£0.91 per 100g
10
McVitie's
Raspberry Flavour Jaffa Cakes
105
£1.00
£0.09 per 100g
McVitie's
McVities Jaffa cake Yuzu Lemon 10 Cakes
10
£1.50
5
McVitie's
Jaffa Cake Bars
168
£1.25
£0.95 per 100g
Related Products
2
Oreo
Chocolate Sandwich Biscuit Twin Pack
52
£1.00
£0.32 per 100g
24
Morrisons
Jaffa Cakes
£2.00
£0.08 each
BELMONT
Jaffa Cakes
£1.69
ASDA
Jaffa Cakes
92
£1.00
Schar
Gluten Free Jaffa Cakes
39
£1.60
£1.07 per 100g
2
Tesco
Orange Jaffa Cake Spongy & Fruity twin pack
6
£1.90
£0.63 per 100g
Sainsbury's
Jaffa Cakes Orange
£1.00
£0.67 per 100g
2
Jacob's
Original Crackers Twin Pack
321
£2.25
£0.75 per 100g
ASDA
Mini Jaffa Cakes
54
£1.29
E.Wedel
Wedel Raspberry Supreme Jaffa Cakes
8
£1.55
£1.05 per 100g
Related Searches
McVitie's
Biscuits
Jaffa Cakes
Sweets
Chocolate Biscuits