Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
8 POTATO BASKETS SELECTION
170g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.50
£2.06 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
Tesco
8 Mini Bombay Potato Toasties
£3.00
250g
Tesco
12 MIXED SEAFOOD SELECTION
£3.85
£1.54 per 100g
70g
Tesco
FRED & FLO Organic Sweet potato
£0.70
£1.00 per 100g
120g
Tesco
Spicy Meat and Cheese selection
£3.00
£2.50 per 100g
150g
Tesco
ADULT DOG CLASSIC PATE SELECTION
£4.49
£0.25 per 100g
150g
Tesco
ADULT DOG MEATY PATE SELECTION
£4.49
£0.25 per 100g
152g
Tesco
8 PULLED PORK BBQ CRUMPETS
£3.50
£2.30 per 100g
200g
Tesco
8 THAI SPICED SWEETCORN FRITTERS
£3.00
£1.50 per 100g
70g
Tesco
FRED & FLO Organic Carrot Sweet Potato & Swede
£0.70
£1.00 per 100g
280g
Tesco
8 Golden Fish Finger with Mushy Peas
£3.50
£1.25 per 100g
Related Products
Mrs Bector's
8 Classic Biscuit Selection
£1.00
Birds Eye
8 The Original Potato Waffles
£2.00
Sainsbury's Home
Spider Baskets Assortment
£2.00
395g
Tesco Pet
Tesco Adult Dog Loaf Selection Cans
£8.00
£0.17 per 100g
Fire Pit
Tesco 8 Jumbo Smoky Paprika Sausages
£4.00
100g
Tesco Pet
Tesco Kitten Food Mixed Selection In Jelly
£2.59
£0.22 per 100g
Habitat
Storage Baskets with Label Slot
£15.00
£7.50 each
400ml
ASDA
8 Coated Ice Cream Mini Selection (8x50ml)
£4.10
£1.03 per 100ml
Tesco Celebrate
Tesco Numerical Birthday Candle Number 8
£0.75
520g
Bannisters
Yorkshire Family Farm 8 Cheese & Bacon Potato Skins
£4.00
£0.77 per 100g
Related Searches
Tesco