Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Pet
Tesco Cat Sticks Rich in Chicken and Liver
30g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£0.90
£3.00 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco Pet prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£0.90
Highest
£1.00
£0.90
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Cat Treat Deli Cat Sticks Chicken & Liver
£1.30
£0.13 each
Tesco
Tesco Turkey & Lamb Cat Stick Treats 30g
£0.90
£3.00 per 100g
Morrisons
Cat Snack Pillow With Salmon
£0.70
Reviews
4.7
58 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Pet
140g
Tesco Pet
Tesco Tasty Treats 8 Twirl Sticks Rich in Chicken
115
£1.00
£0.71 per 100g
70g
Tesco Pet
Tesco Tasty Treats Dog Sausages Rich in Beef and Game
80
£1.30
£1.86 per 100g
135g
Tesco Pet
Tesco Meaty Treats With Chicken Beef & Liver
136
£0.45
£0.33 per 100g
30g
Tesco Pet
Tesco Turkey & Lamb Cat Stick Treats
120
£0.90
£3.00 per 100g
30g
Tesco Pet
Tesco Tasty Treats 12 Puppy Sausages Rich in Beef
66
£1.10
£3.67 per 100g
200g
Tesco Pet
Tesco Tasty Treats Meaty Strips Rich in Beef
144
£0.45
£0.23 per 100g
Related Products
5g
Webbox
Tasty Sticks with Chicken & Liver
2
£1.44
£4.11 per 100g
70g
Webbox
Tasty Sticks 14 x Chicken & Liver Cat Treats
£2.40
£3.43 per 100g
Sainsbury's
Cat Treat Deli Cat Sticks Chicken & Liver
35
£1.30
£0.13 each
30g
Dreamies
Meaty Sticks with Chicken Cat Treats
109
£0.98
£3.27 per 100g
200g
Felix
Goody Bag Cat Treats Original Mix
361
£2.00
£1.00 per 100g
6.6g
Boost
Meat Stick Cat Treats with 95% Chicken
£0.95
£2.40 per 100g
85g
Gourmet
Gold Chicken & Liver Chunks in Gravy
36
£0.66
£0.78 per 100g
Webbox
Cats Delight Tasty Sticks with Chicken & Liver Cat Treats
10
£1.00
15g
Webbox
Lick-E-Lix Yoghurt with Liver Sausage Liver & Cat Grass Cat Treats
54
£1.48
£1.97 per 100g
40g
Boost
Meat Stick Cat Treats with 95% Chicken & Duck
1
£1.80
£0.75 per 100g
Related Searches
Tesco Pet
Cat Treats
Cat Sticks
Pet Treats