Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Chicken Casserole
300g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.60
£0.87 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£2.00
Highest
£2.65
£2.60
Supermarket Alternatives
Tesco
Chicken Casserole & Dumplings 400g
£3.75
£0.94 per 100g
Sainsbury's
Chicken Hotpot Dinner Ready Meal For 1 400g
£2.65
£0.66 per 100g
Morrisons
Counted Chicken Hotpot
£2.10
Asda
Simple to Cook Spanish Inspired Chicken & Chorizo Casserole
£4.88
Waitrose
Waitrose Classics Chicken & Vegetable Hotpot for 1
£4.20
Iceland
Takeaway Chicken Tikka Masala 375g
£2.88
£0.77 per 100g
see more
Reviews
2.6
72 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"This is the best of the bunch (beef casserole is not nice at all)"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
400g
Tesco
Chicken Hotpot
112
£2.00
£0.50 per 100g
400g
Tesco
Chicken Casserole & Dumplings
98
£3.75
£0.94 per 100g
400g
Tesco
Scotch Broth Soup
81
£0.59
£0.15 per 100g
Tesco
Sweet & Sour Chicken Banquet
5
£3.00
400g
Tesco
Cottage Pie
105
£2.00
£0.50 per 100g
400g
Tesco
Vegetable Soup
107
£0.59
£0.15 per 100g
500g
Tesco
Chicken & Black Bean Meal For One
33
£4.75
£0.95 per 100g
400g
Tesco
Chunky Vegetable Soup
59
£1.25
£0.31 per 100g
Tesco
Spanish style Paprika Chicken with Patatas Bravas and Aioli Limited Edition
6
£3.00
500g
Tesco
Sweet & Sour Chicken Meal For One
47
£4.75
£0.95 per 100g
Related Products
36g
Schwartz
Authentic Chicken Casserole Mix
60
£1.00
£2.78 per 100g
400g
Sainsbury's
Chicken Casserole
37
£3.75
£0.94 per 100g
CRESTWOOD
Chicken Casserole & Dumplings
£2.79
40g
Colman's
Chicken Casserole Mix
99
£1.00
£2.50 per 100g
400g
Lily's Kitchen
Chicken & Turkey Casserole Wet Food for Dogs
27
£2.58
£0.65 per 100g
390g
Norsh
Chicken Casserole
£2.50
£0.64 per 100g
BRAMWELLS
Chicken Casserole Seasoning Mix
£0.35
300g
Sainsbury's
Slow Cook Chicken Casserole
£3.75
£1.25 per 100g
Colman's
Chicken Casserole Recipe Mix
47
£1.00
190g
Ella's Kitchen
Organic Chicken & Rice Casserole Baby Food Pouch 10+ Months
4
£2.00
£1.05 per 100g
Related Searches
Tesco
Ready Meals
Chicken Dinners
Chicken Hotpots