Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Crunchy 100% Peanut Butter
340g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.80
£0.53 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
2.5
2 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
1kg
Tesco
Crunchy Peanut Butter
2
£4.75
£0.48 per 100g
340g
Tesco
Smooth 100% Peanut Butter
5
£1.80
£0.53 per 100g
1kg
Tesco
Smooth Peanut Butter
1
£4.75
£0.48 per 100g
700g
Tesco
Crunchy Peanut Butter
56
£2.00
£0.29 per 100g
340g
Tesco
Crunchy Peanut Butter
57
£0.95
£0.28 per 100g
700g
Tesco
Smooth Peanut Butter
57
£2.00
£0.29 per 100g
340g
Tesco
Smooth Peanut Butter
72
£0.95
£0.28 per 100g
110g
Tesco
Apple and Peanut Butter Dip
13
£1.50
£1.36 per 100g
Tesco
Apple With Peanut Butter Dip
13
£1.65
200g
Tesco
Peanut Cookies
62
£1.40
£0.70 per 100g
Related Products
Whole Earth
100% Peanut Butter Crunchy
51
£3.00
280g
Meridian
Crunchy Peanut Butter 100% Nuts
141
£2.20
£0.79 per 100g
Morrisons
100% Crunchy Peanut Butter
83
£1.80
1kg
Meridian
Crunchy Peanut Butter
56
£6.44
£0.64 per 100g
Whole Earth
100% Crunchy Peanut Butter
£5.50
Waitrose Ltd
Waitrose 100% Nuts Crunchy Peanut Butter
50
£5.50
Waitrose Ltd
Waitrose 100% Peanuts Crunchy Peanut Butter
68
£2.45
454g
Whole Earth
Crunchy Peanut Butter
112
£3.00
£0.66 per 100g
225g
Marmite
Crunchy Peanut Butter Spread
124
£1.00
£0.44 per 100g
340g
Whole Earth
Crunchy Organic Peanut Butter
137
£4.50
£1.32 per 100g
Related Searches
Tesco