Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
Chef's Collection Oak Smoked Chicken Crown
785g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£12.00
£1.53 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
Tesco Finest
Chef's Collection Oak Smoked Chicken Crown
£12.50
Tesco Finest
Chef's Collection Creamy Garlic Al Ajillo Chicken Supremes
£12.50
840g
Tesco Finest
Chef's Collection Tandoori Spiced Chicken Crown
£12.00
£1.43 per 100g
640g
Tesco Finest
Chef's Collection Tender Lamb Rump
£15.00
£2.34 per 100g
400g
Tesco Finest
Chicken King Prawn & Chorizo Paella
£4.75
£1.19 per 100g
Tesco Finest
Chef's Collection Tikka Spiced Chicken Crown
£12.50
745g
Tesco Finest
Chef's Collection Rosemary & Porcini Pork Shoulder
£10.00
£1.34 per 100g
Tesco Finest
Thai Green Chicken Curry Coconut Jasmine Rice
£4.75
Tesco Finest
Thai Red Chicken Curry with Coconut Jasmin Rice
£4.75
940g
Tesco Finest
Chef's Collection Sundried Tomato Lamb Shoulder Fillet
£15.00
£1.60 per 100g
Related Products
Exceptional by ASDA
Oak Smoked Garlic
£0.88
100g
Co-op Irresistible
Beech & Oak Smoked Scottish Smoked Salmon
£6.15
£6.15 per 100g
200g
ASDA
Flavoursome Oak Smoked Salmon
£6.56
£3.28 per 100g
100g
ASDA
Flavoursome Oak Smoked Salmon
£3.75
£3.75 per 100g
Unearthed
French Oak Smoked Jambon
£3.75
230g
Co-op Irresistible
Whisky Oak Smoked Back Bacon
£4.00
£1.74 per 100g
85g
Gourmet
Perle Cat Food Chef's Collection Mixed
£24.99
£0.49 per 100g
85g
Gourmet
Perle Chef's Collection Wet Cat Food
£5.95
£0.18 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Wiltshire Cured Oak Smoked Ham
£3.90
180g
Tesco
Oak Smoked Jalapeno & Red Pepper Cheddar
£3.15
£1.75 per 100g
Related Searches
Tesco Finest