Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
Chef's Collection Sikandari Spiced Lamb Shanks with Green Tikka Sauce & Spiced Onion Sprinkle
960g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£15.00
£1.56 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
Tesco Finest
Chef's Collection Spiced Lamb Shanks
£15.00
Tesco Finest
Chef's Collection Tikka Spiced Chicken Crown
£12.50
960g
Tesco Finest
Chef's Collection Tandoori Spiced Lamb Shoulder
£15.00
£1.56 per 100g
770g
Tesco Finest
Chef's Collection Chicken Tikka Crown with a Tamarind & Date Chutney
£12.00
£1.56 per 100g
Tesco Finest
Chef's Collection Tandoori Spiced Chicken Supremes
£12.50
720g
Tesco Finest
Chef's Collection Masala Spiced Beef Cheeks with Fiery Madras Sauce and Crispy Onion Sprinkle
£15.00
£2.08 per 100g
840g
Tesco Finest
Chef's Collection Tandoori Spiced Chicken Crown
£12.00
£1.43 per 100g
Tesco Finest
Chef's Collection Masala Spiced Beef Cheeks
£15.00
400g
Tesco Finest
Chicken Tikka Masala with Spiced Basmati Rice
£3.50
£0.88 per 100g
290g
Tesco Finest
2 Butter Masala Hake Fishcakes
£3.75
£1.29 per 100g
Related Products
250g
Sharwood's
Chef's Special Green Tikka Indian Curry Sauce Meal Kit
£2.80
£1.12 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Slow Cooked Harissa Spiced Lamb Shanks
£10.60
Oakhurst
Slow Cooked Lamb Shanks with Mint Gravy
£7.99
Oakhurst
Mint Gravy Lamb Shanks
£6.99
£3.50 each
Waitrose Ltd
Waitrose Slow Cooked Lamb Shanks with Mint Gravy
£10.60
750g
Oliver James
Slow Cooked Lamb Shanks with a Mint Gravy
£7.25
£0.97 per 100g
680g
Sainsbury's
Slow Cook Lamb Shanks with Mint (Serves 2)
£7.50
£1.10 per 100g
Oakhurst
Red Wine Gravy Lamb Shanks
£6.99
£3.50 each
85g
Gourmet
Perle Chef's Collection Wet Cat Food
£5.95
£0.18 per 100g
85g
Gourmet
Perle Cat Food Chefs Collection Mixed
£4.50
£0.44 per 100g
Related Searches
Tesco Finest