Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
Chef's Collection Tandoori Spiced Lamb Shoulder
960g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£15.00
£1.56 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
Tesco Finest
Chef's Collection Tandoori Spiced Chicken Supremes
£12.50
Tesco Finest
Chef's Collection Tikka Spiced Chicken Crown
£12.50
770g
Tesco Finest
Chef's Collection Chicken Tikka Crown with a Tamarind & Date Chutney
£12.00
£1.56 per 100g
Tesco Finest
Chef's Collection Spiced Lamb Shanks
£15.00
840g
Tesco Finest
Chef's Collection Tandoori Spiced Chicken Crown
£12.00
£1.43 per 100g
960g
Tesco Finest
Chef's Collection Sikandari Spiced Lamb Shanks with Green Tikka Sauce & Spiced Onion Sprinkle
£15.00
£1.56 per 100g
Tesco Finest
Chef's Collection Masala Spiced Beef Cheeks
£15.00
720g
Tesco Finest
Chef's Collection Masala Spiced Beef Cheeks with Fiery Madras Sauce and Crispy Onion Sprinkle
£15.00
£2.08 per 100g
Related Products
ASHFIELDS
Tandoori Marinated Shoulder Steaks
£3.19
Co-op
Indian Tandoori Spiced Vegetables
£2.75
300g
Tesco
Diced Lamb Shoulder
£6.50
£2.17 per 100g
Tesco
Lamb Shoulder Half
£15.00
85g
Gourmet
Perle Chef's Collection Wet Cat Food
£6.99
£0.21 per 100g
Tesco
Lamb Whole Shoulder Joint
£14.90
Market Street
Welsh Spring Lamb Shoulder
£15.40
85g
Gourmet
Perle Cat Food Chefs Collection Mixed
£4.50
£0.44 per 100g
Waitrose Ltd
No.1 Tandoori Spiced Vegetable Samosas
£4.50
ASDA
Succulent Easy Carve Lamb Shoulder
£19.98
Related Searches
Tesco Finest