Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
Norweigian Fjords Halibut Fillet
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£12.50
£6.25 per 100g
£10.50 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
210g
Tesco Finest
Fillet Steak
£10.50
£5.00 per 100g
200g
Tesco Finest
Wagyu Fillet
£19.50
£9.75 per 100g
Tesco Finest
British Pork Fillet
£15.75
150g
Tesco Finest
Alaskan Sablefish Fillet
£8.00
£5.33 per 100g
575g
Tesco Finest
Pork Fillet Wrapped in Bacon
£8.00
£1.39 per 100g
200g
Tesco Finest
Arctic Circle Prime Salmon Fillet
£6.50
£3.25 per 100g
240g
Tesco Finest
14 Day Matured AA Fillet Steak
£16.00
£6.67 per 100g
Tesco Finest
Cherry & Alder Wood Smoked Salmon Fillet
£8.00
500g
Tesco Finest
Arctic Circle Prime Sharing Salmon Fillet
£15.00
£3.00 per 100g
940g
Tesco Finest
Chef's Collection Sundried Tomato Lamb Shoulder Fillet
£15.00
£1.60 per 100g
Related Products
220g
This
Fillet Steak
£5.50
£2.50 per 100g
Tesco
Pork Fillet
£8.00
Marble & Cleaver
Fillet Steak
£8.15
Market Street
Cod Fillet
£4.21
100g
Morliny
Roast Chicken Fillet Slices
£1.35
£1.35 per 100g
Encore
Cat Tin Tuna Fillet
£1.35
ASDA
Fillet Beef Steak
£10.14
130g
Tesco
Boneless Salmon Fillet
£3.00
£2.31 per 100g
300g
Co-op British
Chicken Breast Fillet
£2.29
£0.76 per 100g
Tesco Organic
Beef Fillet Steak
£59.00
Related Searches
Tesco Finest