Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
Alaskan Sablefish Fillet
150g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£8.00
£5.33 per 100g
£7 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco Finest prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£8.00
Highest
£26.00
£8.00
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
210g
Tesco Finest
Fillet Steak
£10.50
£5.00 per 100g
200g
Tesco Finest
Wagyu Fillet
£19.50
£9.75 per 100g
Tesco Finest
British Pork Fillet
£15.75
200g
Tesco Finest
Norweigian Fjords Halibut Fillet
£12.50
£6.25 per 100g
575g
Tesco Finest
Pork Fillet Wrapped in Bacon
£8.00
£1.39 per 100g
200g
Tesco Finest
Arctic Circle Prime Salmon Fillet
£6.50
£3.25 per 100g
240g
Tesco Finest
14 Day Matured AA Fillet Steak
£16.00
£6.67 per 100g
Tesco Finest
Cherry & Alder Wood Smoked Salmon Fillet
£8.00
500g
Tesco Finest
Arctic Circle Prime Sharing Salmon Fillet
£15.00
£3.00 per 100g
940g
Tesco Finest
Chef's Collection Sundried Tomato Lamb Shoulder Fillet
£15.00
£1.60 per 100g
Related Products
418g
ASDA
Wild Alaskan Pink Salmon
£3.75
£0.90 per 100g
170g
ASDA
Wild Alaskan Red Salmon
£4.95
£2.91 per 100g
170g
ASDA
Wild Alaskan Pink Salmon
£2.99
£1.76 per 100g
213g
ASDA
Wild Alaskan Pink Salmon
£2.21
£1.04 per 100g
ASDA
Wild Alaskan Pink Salmon
£1.85
Waitrose Ltd
Essential Frozen Alaskan Pollock Fillets
£9.00
Waitrose Ltd
No.1 Wild Alaskan Sockeye Salmon
£18.50
220g
This
Fillet Steak
£5.50
£2.50 per 100g
Tesco
Pork Fillet
£8.00
Marble & Cleaver
Fillet Steak
£8.15
Related Searches
Tesco Finest