Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
Slow Cooked Ham Hocks with a Bourbon and Maple Glaze
525g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£7.75
£1.48 per 100g
£6 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco Finest prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£7.75
Highest
£26.00
£7.75
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
Tesco Finest
Tender Ham Hocks with Kentish Cider Apple & Brown Sugar Sauce
£7.50
950g
Tesco Finest
2 Hickory Smoked Beef Short Ribs with a Bourbon and Black Pepper Glaze
£13.65
£1.44 per 100g
995g
Tesco Finest
Oak Smoked British Pork Ribs with Hot Wildflower Honey Apple & Bourbon glaze
£12.15
£1.22 per 100g
Tesco Finest
Slow Cooked Pastrami Smoked Beef Shortrib with a Texas Style Reserve BBQ Glaze
£15.00
1.67kg
Tesco Finest
46. Tesco Finest Slow Cooked Bone-In Gammon with a Honey Glaze (Serves 8)
£25.00
£1.50 per 100g
400g
Tesco Finest
2 Wiltshire Cured Pork Loin Steak with Canadian Maple Glaze
£5.75
£1.44 per 100g
400g
Tesco Finest
Maple Bacon & Vintage Cheddar Quiche
£4.00
£1.00 per 100g
1.88kg
Tesco Finest
41. Tesco Finest Slow Cooked Whole Lamb Shoulder with Redcurrant & Maple Glaze (Serves 6)
£32.00
£1.70 per 100g
180g
Tesco Finest
Chorizo with a Sherry & Honey Glaze
£4.00
£2.22 per 100g
580g
Tesco Finest
92. Tesco Finest Pork Smoked Bacon & Maple Sausage Roll Wreath (Serves 12)
£9.00
£1.55 per 100g
Related Products
618g
ASDA
Slow Cooked 2 Ham Hocks with Caramelised Apple Sauce
£5.28
£0.85 per 100g
Morrisons The Best
Slow Cooked Smoked Brisket With Maple Glaze
£8.00
320g
Tesco
Slow Cooked Pork Belly Bites with Maple glaze
£4.40
£1.38 per 100g
Morrisons
Slow Cooked Hickory Smoked Beef Brisket with Maple Glaze
£22.00
580g
Bistro by ASDA
2 Slow Cooked Gammon Shanks with a Honey Mustard Glaze
£6.50
£1.12 per 100g
610g
Sainsbury's
Slow Cooked British Pork Ribs with Maple
£6.25
£1.02 per 100g
500g
ASDA
Slow Cooked Bourbon BBQ Boneless Beef Ribs
£6.46
£1.29 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Slow Cooked Ham Hock
£12.20
480g
Iceland
2 Slow Cooked Gammon Shanks with Honey & Mustard Glaze
£6.33
£1.32 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Slow Cooked Miso Maple Pork Shoulder
£6.50
Related Searches
Tesco Finest