Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
92. Tesco Finest Pork Smoked Bacon & Maple Sausage Roll Wreath (Serves 12)
580g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£9.00
£1.55 per 100g
£8 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Seasoned pork, smoked bacon, and maple syrup filling
Encased in all-butter puff pastry
Decorated with hot water crust pastry stars
Reviews
3.8
4 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
440g
Tesco Finest
Pork Chicken & Wiltshire Ham Pie
19
£4.50
£1.02 per 100g
Tesco Finest
Deep-Fill West Country Cheddar & Bacon Sausage Rolls
2
£3.50
Tesco Finest
Chorizo Pork Pies
5
£4.25
270g
Tesco Finest
Oak Smoked Bacon & Caramelised Onion Sausage Rolls
12
£4.50
£1.67 per 100g
360g
Tesco Finest
Caramelised Onion Pork Stuffing Wrapped in Bacon
1
£4.00
£1.11 per 100g
650g
Tesco Finest
65. Tesco Finest Pork Sage & Onion Stuffing wrapped in Bacon (Serves 6)
6
£9.50
£1.46 per 100g
910g
Tesco Finest
68. Tesco Finest Garnish Trio (Serves 5)
£9.75
£1.07 per 100g
188g
Tesco Finest
Pork & Ham Hock Sausage Rolls
2
£2.80
£1.49 per 100g
2.87kg
Tesco Finest
20. Tesco Finest British Free Range Easy Carve Turkey with a Pork Cranberry & Chestnut Stuffing (Serves 12)
£58.00
£2.02 per 100g
2.9kg
Tesco Finest
23. Tesco Finest British Free Range Bronze Turkey Crown with a Pork Cranberry & Chestnut Stuffing Large 2.36 (Serves 10-12)
2
£81.20
£2.80 per 100g
Related Products
130g
Pukka
Jumbo Pork Sausage Roll
25
£1.50
£1.15 per 100g
260g
Mattessons
Smoked Pork Sausage Original
63
£3.00
£1.15 per 100g
160g
Mattessons
Smoked Pork Sausage Original
74
£1.74
£1.09 per 100g
130g
Ginsters
Bbq Pork Sausage Roll
£1.00
£0.77 per 100g
160g
Peter's
Pork Sausage Roll
46
£1.25
£0.78 per 100g
Morrisons
The Best Pork & Smoked Bacon Extra Large Sausage Rolls
£3.00
160g
Mattessons
Smoked Pork Sausages Reduced Fat
40
£1.74
£1.09 per 100g
160g
Mattessons
Smoked Pork Sausage Garlic
10
£1.74
£1.09 per 100g
130g
Wall's
Jumbo Pork Sausage Roll
32
£0.85
£0.65 per 100g
130g
Mattessons
Smoked Pork Sausage Original
97
£1.79
£1.38 per 100g
Related Searches
Tesco Finest