Today's Deals
Help Guides
Download App
Mattessons
Smoked Pork Sausage Garlic
160g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.74
£1.09 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Mattessons prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.74
Usually
£2.25
Highest
£2.35
£1.74
Good to know
Ready to eat
Source of protein
Delicious in pasta, stir-fries and wraps
Smoked pork sausage
Hint of garlic
see more
Reviews
4.4
10 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Mattessons
160g
Mattessons
Smoked Pork Sausage Original
75
£1.74
£1.09 per 100g
260g
Mattessons
Smoked Pork Sausage Original
63
£3.00
£1.15 per 100g
160g
Mattessons
Smoked Pork Sausages Reduced Fat
40
£1.74
£1.09 per 100g
130g
Mattessons
Smoked Pork Sausage Original
97
£2.06
£1.58 per 100g
Mattessons
Smoked Pork Sausage Reduced Fat
34
£1.79
160g
Mattessons
Smoked Pork Sausage Twist of Chilli
17
£1.74
£1.09 per 100g
Mattessons
8 Smoked Pork Hot Dogs
£2.75
150g
Mattessons
Smoked Turkey Rashers
49
£2.47
£0.27 per 100g
280g
Mattessons
4 Gourmet Hot Dogs Beechwood Smoked
£2.95
£1.05 per 100g
260g
Mattessons
4 Gourmet Hot Dogs Chilli Cheese
17
£2.95
£1.13 per 100g
Related Products
400g
Sokolow
Cooked & Smoked Garlic Polish Sausage
11
£2.75
£0.69 per 100g
130g
Delicatessen Fine Eating
Delicatessen Smoked Pork Sausage
93
£1.15
£0.88 per 100g
270g
Morrisons The Best
Pork & Smoked Bacon Extra Large Sausage Rolls
£3.00
£1.11 per 100g
400g
Morliny
Garlic Sausage
4
£2.50
£0.63 per 100g
240g
Pukka
Pork Sausage Rolls
13
£1.50
£0.16 per 100g
Morrisons
Garlic Sausage
4
£2.00
130g
Pukka
Jumbo Pork Sausage Roll
25
£1.50
£1.15 per 100g
220g
Wall's
Hearty Pork Sausage Rolls
51
£1.25
£0.14 per 100g
270g
Krakus
Hunter's Pork Sausage
1
£2.97
£1.10 per 100g
125g
Tesco
Garlic Sausage Slices
53
£1.80
£1.44 per 100g
Related Searches
Mattessons
Sausages
Smoked Sausages