Today's Deals
Help Guides
Download App
Pukka
Pork Sausage Rolls
240g
4
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.50
£0.16 per 100g
VISIT
Iceland
£2.88
£0.30 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Pukka prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.50
Usually
£2.00
Highest
£2.15
£1.50
Sizes
8 x 70g
£3.25
£0.58 per 100g
4 x 240g
Cheapest
£1.50
£0.16 per 100g
4 x 360g
Best Value
£1.50
£0.10 per 100g
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Sausage Rolls 360g
£1.55
£0.07 per 100g
Asda
Pork Sausage Rolls 60g, 120g
£0.98
£0.82 per 100g
Morrisons
Snack Size Pork Sausage Rolls
£2.25
Iceland
40 (approx.) Mini Party Sausage Rolls
£2.50
Tesco
4 Pork Sausage Rolls 188g
£2.80
£1.49 per 100g
Waitrose
Waitrose Frozen 15 Cocktail Sausage Rolls
£3.25
see more
Good to know
Tasty
Rich
Full of Flavour
Eat or Heat
Reviews
4.2
13 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Pukka
130g
Pukka
Jumbo Pork Sausage Roll
25
£1.50
£1.15 per 100g
130g
Pukka
Vegan Sausage Roll
28
£1.50
£1.15 per 100g
Pukka
Leopard Print B5 Hardback Project Book
1
£4.00
40g
Pukka
Organic Wild Apple & Cinnamon 20 Tea Bags
68
£3.00
£7.50 per 100g
Pukka
500 Raffle Tickets
1
£3.00
Pukka
Duplicate Book
1
£3.10
40g
Pukka
Organic Feel New Herbal Tea Aniseed Fennel & Cardamom 20 Sachets
50
£3.00
£7.50 per 100g
Pukka
Organic Night Time Berry Herbal Tea Sachets
33
£3.25
36g
20
Pukka
Organic Three Ginger Tea Bags with Galangal & Golden Turmeric
538
£3.00
£0.42 per 100g
20
Pukka
Organic Lemon Ginger & Manuka Honey Herbal Tea Bags
64
£5.00
£0.25 each
Related Products
220g
4
Wall's
Hearty Pork Sausage Rolls
51
£1.25
£0.14 per 100g
188g
Tesco Finest
4 Pork Sausage Rolls
80
£2.80
£1.49 per 100g
424g
ASDA
4 Flaky Pork Sausage Rolls
209
£1.38
£0.33 per 100g
Tesco Finest
4 Deep- Fill Pork Sausage Rolls
2
£3.50
550g
10
Wall's
Hearty Sausage Rolls
17
£2.25
£0.04 per 100g
160g
Wall's
2 Pork Sausage Rolls
20
£1.00
£0.63 per 100g
220g
Ginsters
4 Sausage Rolls
6
£2.25
£1.02 per 100g
Stamford Street Co.
Pork Sausage Rolls
38
£0.95
Morrisons The Best
Pork Sausage Rolls
3
£3.00
4
Co-op Irresistible
Pork Sausage Rolls
£3.75
£0.94 each
Related Searches
Pukka
Sausage Rolls
Rolls