Today's Deals
Help Guides
Download App
ASDA
Pork Sausage Rolls
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.97
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how ASDA prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.97
Usually
£21.99
Highest
£2.97
£2.97
Sizes
ASDA Pork Sausage Rolls
£2.97
2 x 60g, 120g
Cheapest
£0.98
£0.82 per 100g
6 x 60g, 360g
£1.74
£0.48 per 100g
Supermarket Alternatives
Asda
Sausage Rolls
£0.95
Sainsbury's
Sausage Rolls 120g
£0.52
£0.22 per 100g
Iceland
40 (approx.) Mini Party Sausage Rolls
£2.50
Morrisons
Pork Sausage Rolls
£3.00
Tesco
4 Pork Sausage Rolls 188g
£2.80
£1.49 per 100g
see more
Good to know
Flaky
Golden
Crispy
Enjoy Hot or Cold
Wrapped in Puff Pastry
No Artificial Colours
No Artificial Flavours
No Hydrogenated Fat
see more
Reviews
3.8
68 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From ASDA
ASDA
Cumberland Sausage Rolls
60
£1.74
£0.48 per 100g
ASDA
18 Sausage Rolls
66
£1.80
£1.00 per 100g
ASDA
Snack Pork Sausage Rolls
50
£1.74
£0.48 per 100g
ASDA
4 Flaky Pork Sausage Rolls
209
£1.38
£0.33 per 100g
ASDA
18 Cheese & Onion Rolls
47
£1.80
£1.00 per 100g
ASDA
50 Party Cocktail Sausage Rolls
94
£2.00
£0.27 per 100g
ASDA
Classic Seasoned Pork Sausage Meat
84
£2.74
£0.69 per 100g
ASDA
4 Flavourful Pork Sausage Patties
96
£1.88
£0.78 per 100g
ASDA
Just Essentials by Cocktail Sausage Rolls
£1.00
ASDA
Sausage Casserole Mix
78
£0.65
£1.71 per 100g
Related Products
Wall's
Hearty Pork Sausage Rolls
51
£1.25
£0.14 per 100g
Wall's
Hearty Sausage Rolls
17
£2.25
£0.04 per 100g
Wall's
2 Pork Sausage Rolls
20
£1.00
£0.63 per 100g
Exceptional by ASDA
Pork Sausage Rolls
34
£2.50
£1.33 per 100g
Tesco Finest
4 Pork Sausage Rolls
80
£2.80
£1.49 per 100g
Wall's
12 Pork Sausage Rolls
30
£1.25
£0.52 per 100g
Wall's
Pork & Pickle Sausage Rolls
24
£1.82
Tesco
6 Pork Sausage Rolls
80
£1.69
£0.47 per 100g
Tesco
9 Pork Sausage Rolls
14
£1.50
Tesco Finest
Mini Pork Sausage Rolls
1
£3.25
£2.26 per 100g
Related Searches
ASDA
Sausage Rolls
Party Foods
Rolls