Today's Deals
Help Guides
Download App
ASDA
18 Sausage Rolls
180g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.80
£1.00 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how ASDA prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£1.30
Highest
£19.99
£1.80
Supermarket Alternatives
Asda
Pork Sausage Rolls 60g, 600g
£2.97
£0.50 per 100g
Sainsbury's
Sausage Rolls 120g
£0.52
£0.22 per 100g
Iceland
40 (approx.) Mini Party Sausage Rolls
£2.50
Tesco
Sausage Rolls 750g
£1.75
each
Morrisons
The Best Pork Sausage Rolls
£3.00
Waitrose
No.1 Outdoor Bred Pork Mini Sausage Rolls 300g
£3.60
£1.20 per 100g
see more
Good to know
Wrapped in golden puff pastry
Ready to eat hot or cold
No artificial colours, flavours or hydrogenated fat
Reviews
3.9
66 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From ASDA
60g, 600g
ASDA
Pork Sausage Rolls
68
£2.97
£0.50 per 100g
60g, 120g
ASDA
Pork Sausage Rolls
39
£0.98
£0.82 per 100g
60g, 360g
ASDA
Cumberland Sausage Rolls
60
£1.74
£0.48 per 100g
60g, 360g
ASDA
Pork Sausage Rolls
125
£1.74
£0.48 per 100g
180g
ASDA
18 Cheese & Onion Rolls
47
£1.80
£1.00 per 100g
30g, 360g
ASDA
Snack Pork Sausage Rolls
50
£1.74
£0.48 per 100g
424g
ASDA
4 Flaky Pork Sausage Rolls
209
£1.38
£0.33 per 100g
750g
ASDA
50 Party Cocktail Sausage Rolls
94
£2.00
£0.27 per 100g
ASDA
Just Essentials by Cocktail Sausage Rolls
£1.00
38g
ASDA
Sausage Casserole Mix
78
£0.65
£1.71 per 100g
Related Products
210g
Quorn
Vegetarian 3 Sausage Rolls
52
£2.00
£0.32 per 100g
220g
Wall's
Hearty Pork Sausage Rolls
50
£1.95
£0.22 per 100g
550g
Wall's
Hearty Sausage Rolls
17
£2.25
£0.04 per 100g
270g
Wall's
10 Snack Sausage Rolls
40
£1.25
£0.05 per 100g
JUST ESSENTIALS by ASDA
Sausage Rolls
128
£0.95
160g
Wall's
2 Pork Sausage Rolls
20
£1.00
£0.63 per 100g
47g, 188g
Exceptional by ASDA
Pork Sausage Rolls
34
£2.50
£1.33 per 100g
220g
Ginsters
4 Sausage Rolls
6
£2.25
£1.02 per 100g
Morrisons
18 Mini Sausage Rolls
1
£2.10
220g
Wall's
Pork & Pickle Sausage Rolls
24
£1.82
£0.83 per 100g
Related Searches
ASDA
Sausage Rolls
Rolls