Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Lightly Dusted Plaice Fillets
260g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£5.75
£2.21 per 100g
3 FOR £12
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£5.75
Highest
£26.00
£5.75
Sizes
Tesco Lightly Dusted Plaice Fillets
Cheapest
£5.75
260g
£5.75
£2.21 per 100g
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
250g
Tesco
Lightly Dusted Haddock Fillets
£5.95
£2.38 per 100g
250g
Tesco
Lightly Dusted Cod Fillets
£5.95
£2.38 per 100g
300g
Tesco
Tempura Chicken Nuggets
£3.75
£1.25 per 100g
Tesco
Lightly Dusted Haddock Fillets
£5.75
Tesco
Lightly Dusted Cod Fillets
£5.75
65g
Tesco
Mini Savoury Eggs
£1.40
£2.15 per 100g
Tesco
Waffle Fries
£2.10
700g
Tesco
Curly Fries
£2.20
£0.31 per 100g
240g
Tesco
12 Mozzarella Sticks
£3.50
£1.46 per 100g
200g
Tesco
Onion Rings
£2.55
£1.28 per 100g
Related Products
265g
Sainsbury's
Lightly Dusted MSC Plaice Fillets
£5.25
£0.99 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Lightly Dusted Plaice
£6.60
305g
Sainsbury's
Lightly Dusted Chicken Mini Fillets
£3.75
£1.23 per 100g
255g
Sainsbury's
Lightly Dusted MSC Haddock Fillets
£5.75
£1.13 per 100g
255g
Sainsbury's
Lightly Dusted MSC Cod Fillets
£5.75
£1.13 per 100g
265g
Sainsbury's
Lightly Dusted Basa fillets ASC
£2.95
£0.56 per 100g
Morrisons
Market Street Lightly Dusted Basa Fillets
£4.00
280g
Birds Eye
Lightly Dusted Lemon & Pepper Fish Fillets
£4.00
£1.43 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose 2 Lightly Dusted Lemon Sole Fillets
£6.00
265g
Sainsbury's
2 Lightly Dusted Yellowfin Sole Fillets Taste the Difference
£5.45
£2.06 per 100g
Related Searches
Tesco