Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Mango Lime & Coconut Diced Chicken
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Tesco
Mango Coconut & Lime Mini Chicken Breast Fillets
VIEW
Fire Pit
Tesco Firepit Mango Coconut & Lime Chicken Fillets
VIEW
Tesco
Firepit 6 Mango Coconut Lime Fish Skewers
VIEW
Tesco
Mango & Lime Roast Chicken Mini Fillets
VIEW
Supermarket Alternatives
Tesco
Mango & Lime Roast Chicken Mini Fillets 170g
£3.25
£1.91 per 100g
Sainsbury's
Mango & Coconut British Chicken Grills (Ready to Eat) 180g
£3.25
£1.81 per 100g
Asda
Succulent Extra Tasty Small Chicken
£5.32
Iceland
Take Away Salt & Pepper Chicken 219g
£2.88
£1.32 per 100g
Morrisons
British Southern Fried Chicken Portions 800g
£4.25
£0.53 per 100g
see more
Reviews
4.2
5 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Tesco
Chickens
Diced Chickens
Ready Meals
Chicken Dinners