Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Red Pepper & Spicy Cheese Dip
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Tesco Finest
Nduja & Red Pepper Croquetas with aioli dip
VIEW
Tesco
Cheddar Cheese & Chive Dip
VIEW
Tesco
Spicy Salami & Chilli Cheese Pot
VIEW
Tesco
Spicy Meat and Cheese selection
VIEW
Supermarket Alternatives
Asda
Red Pepper & Chilli Houmous 200g
£1.15
£0.58 per 100g
Tesco
Cheddar Cheese & Chive Dip 200g
£1.30
£0.65 per 100g
Morrisons
Mature Cheddar & Chive Dip
£1.30
Sainsbury's
Hot Salsa Dip 300g
£1.50
£0.50 per 100g
Iceland
Onion & Garlic Dip 200g
£1.85
£0.93 per 100g
see more
Reviews
5.0
2 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Tesco
Dips
Dip Selections