Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Rocky Road Traybake Kit
225g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.50
£1.56 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Rocky road kit includes dark chocolate chips
Kit includes shortcake biscuit pieces
Kit contains pink and white mini marshmallows
Baking tray provided
Reviews
5.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
Tesco
American Style Chocolate Pancake Kit
£2.95
195g
Tesco
Rocky Road Bites
38
£3.00
£1.54 per 100g
120g
Tesco
Jammie Mallows
10
£1.25
£1.04 per 100g
Tesco
Decorate Your Own Chocolate Traybake Cake
£14.00
Tesco
Fuzzy Caterpillar Cake Chocolate
32
£9.50
Tesco
Slinky White Chocolate face Caterpillar cake
£9.50
Tesco
MERMAID CAKE
£16.00
359g
Tesco
Spider Web Cookie Cauldron Kit
£3.50
£0.97 per 100g
Tesco
Strawberry Sundae
12
£1.50
Tesco
Cookie Dough Cake
£16.00
Related Products
150g
Lazyday
Lazy Day Free From Gluten & Vegan Rocky Road
22
£2.80
£0.37 per 100g
55g
Barebells
Marshmallow Rocky Road
2
£2.79
£5.07 per 100g
210g
Sainsbury's
Rocky Road Bites
£3.75
£1.79 per 100g
Skinny Dream
Rocky Road Bars
49
£1.00
ASDA
Loaded Rocky Road Sundae
9
£1.90
195g
The BAKERY at ASDA
Rocky Road Mini Bites
19
£2.00
£1.03 per 100g
TGI Fridays
2 Rocky Road Slices
£2.50
Iceland
Dunkin' Special Edition Rocky Road
£2.50
75g
Myprotein
Extra Protein Cookie Rocky Road
£2.70
£3.60 per 100g
Sainsbury's
18 x Rocky Road Mini Bites
22
£3.00
Related Searches
Tesco